Menu
Menu
Winkelwagen
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
Op voorraad

AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)

  • Merk: AEG
  • | Model: 9029865749
Model : 9029865749
(0)
€ 20,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 17,31
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor AEG ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)

€ 14,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 19,95
€ 39,90
Je bespaart 5%
3 x € 18,95
€ 56,85
Je bespaart 10%
4 x € 17,50
€ 70,00
Je bespaart 16%
AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)
€ 20,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor AEG ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)

Normale prijs: € 14,50
Staffelprijs: € 12,95
IN WINKELWAGEN

AEG Koolstoffilter ECFB03ST / 9029865749 / ECFB03 (2St.)

Het AEG afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een AEG afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze AEG producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk AEG
Artikelnummer 9029865749
EAN 7332543632527
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant ECFB03, ECFB03ST, 9029798809, 33005513, 902986574, 9029865749, 7332543632527, 8806085691254
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEG942022048942022048
AEG942022049942022049
AEG942022050942022050
AEG942022051942022051
AEGADX 6352 AM94202210100
AEGDGB 1522 SDGB1522S
AEGDGB 1522 S94202217000
AEGDGB 1522 S94202210000
AEGDPB 2621 SDPB2621S
AEGDPB 2621 S94202204800
AEGDPB 3622 SDPB3622S
AEGDPB 3631 SDPB3631S
AEGDPB 3631 S94202205000
AEGDPB 3631 S94202263600
AEGDPB 3631 S070A5311A
AEGDPB 3631 S94202204900
AEGDPB 3632 S94202268700
AEGDPB 3632 S94202269500
AEGDPB 3931 S070A5312A
AEGDPB 3931 S94202269100
AEGDPB 3931 SDPB3931S
AEGDPB 3931 S94202205100
AEGDPB 3932 S94202268800
AEGDPB 3932 S94202269600
AEG942022048
AEG942022049
AEG942022050
AEG942022051
AEG94202266300
AEG94202267200
AEG94202268700
AEG94202269500
AEGDGB1522S
AEGDGB3523S
AEGDPB2621S
AEGDPB3622S
AEGDPB3631S
AEGDPB3632S
AEGDPB3931S
AEGDPS362AS
Airforce0210 7491010210749101
Airforce2710 F87 120 RL2710F87120RL
Airforce679973679973
AirforceAIRFORCE F125AIRFORCEF125
AirforceAIRHBOX120AIRHBOX120
AirforceAIRHILO541AIRHILO541
AirforceAIRHILO5412AIRHILO5412
AirforceAMBIENTE 5576301AMBIENTE5576301
AirforceAMBIENTE 881011AMBIENTE881011
AirforceAMBIENTE 881012AMBIENTE881012
AirforceANTIGUA 881488ANTIGUA881488
AirforceASSISI 875268ASSISI875268
AirforceBLACK PEARL 5881972BLACKPEARL5881972
AirforceBLACK PEARL 5881974BLACKPEARL5881974
AirforceBLACK PEARL 881451BLACKPEARL881451
AirforceBLACK PEARL 881452BLACKPEARL881452
AirforceBLACK PEARL 881457BLACKPEARL881457
AirforceBLACK PEARL 881459BLACKPEARL881459
AirforceBURAN NEW 881014BURANNEW881014
AirforceCALIMA 881780CALIMA881780
AirforceCAPRI 5013201CAPRI5013201
AirforceCAPRI 881418CAPRI881418
AirforceCAPRI 881419CAPRI881419
AirforceCAPRI-881419CAPRI881419
AirforceCASA 5005501CASA5005501
AirforceCASA 5005601CASA5005601
AirforceCASA 881364CASA881364
AirforceCASA 881382CASA881382
AirforceCHILI 5551001CHILI5551001
AirforceCHILI 881706CHILI881706
AirforceEG 8224EG8224
AirforceEG 8234EG8234
AirforceEG 8244EG8244
AirforceEG 8274EG8274
AirforceEG 8284EG8284
AirforceEG 8294EG8294
AirforceEG 8324EG8324
AirforceEG 8334EG8334
AirforceEG 8344EG8344
AirforceEG 8384EG8384
AirforceEG 8394EG8394
AirforceEG 8401EG8401
AirforceEG 8404EG8404
AirforceEG 8407EG8407
AirforceEG 8814EG8814
AirforceEG 8815EG8815
AirforceEG8384EG8384
AirforceEG8813EG8813
AirforceEG8814EG8814
AirforceEG8850EG8850
AirforceELBA 881440ELBA881440
AirforceELBA 881444ELBA881444
AirforceELBA 881640ELBA881640
AirforceEVEHEIBOX90EVEHEIBOX90
AirforceEVEHEV120EVEHEV120
AirforceF101F101
AirforceF110F110
AirforceF121F121
AirforceF122F122
AirforceF125F125
AirforceF128F128
AirforceF129F129
AirforceF134F134
AirforceF15F15
AirforceF23F23
AirforceF26F26
AirforceF42F42
AirforceF44F44
AirforceF50F50
AirforceF53F53
AirforceF61F61
AirforceF62F62
AirforceF63F63
AirforceF66F66
AirforceF74F74
AirforceF75F75
AirforceF77F77
AirforceF80F80
AirforceF84F84
AirforceF85F85
AirforceF87F87
AirforceF96F96
AirforceF9653F9653
AirforceFANO 90FANO90
AirforceFCHFLFCHFL
AirforceFIDJI 766601FIDJI766601
AirforceFIDJI 881411FIDJI881411
AirforceFIDJI 881417FIDJI881417
AirforceFIDJI 881426FIDJI881426
AirforceFIDJI 881617FIDJI881617
AirforceFIJI 766601FIJI766601
AirforceFIJI 881411FIJI881411
AirforceFIJI 881417FIJI881417
AirforceFIJI 881426FIJI881426
AirforceFIJI 881617FIJI881617
AirforceFÖHR 881413FHR881413
AirforceFÖHR 881415FHR881415
AirforceFÖHR 881424FHR881424
AirforceFÖHR 881425FHR881425
AirforceFÖHR 881613FHR881613
AirforceFORA 881466FORA881466
AirforceGRINDA 881534GRINDA881534
AirforceGRINDA 881614GRINDA881614
AirforceH60H60
AirforceH900H900
AirforceHB90HB90
AirforceHBOX120HBOX120
AirforceHCP63HCP63
AirforceHDV602HDV602
AirforceHDV901HDV901
AirforceHEPODBKHEPODBK
AirforceHFL60HFL60
AirforceHIDIT140HIDIT140
AirforceHIDIT180HIDIT180
AirforceHIDIT220HIDIT220
AirforceHILO541HILO541
AirforceHILO5412HILO5412
AirforceHITONXHITONX
AirforceHJS85HJS85
AirforceHLIGHTHLIGHT
AirforceHLUCE69HLUCE69
AirforceHLUCE752HLUCE752
AirforceHPLAN1HPLAN1
AirforceHPLAN2HPLAN2
AirforceHRC901HRC901
AirforceHSEJOURHSEJOUR
AirforceHSTRHSTR
AirforceIBIZA 881456IBIZA881456
AirforceIBIZA ISOLA 5881456IBIZAISOLA5881456
AirforceIH-90IH90
AirforceIH4545IH4545
AirforceIH60IH60
AirforceIH85IH85
AirforceIH90IH90
AirforceINETOUTINETOUT
AirforceISCHIA 881531ISCHIA881531
AirforceITAL 5001001ITAL5001001
AirforceITAL 5001701ITAL5001701
AirforceLINOSA 881072LINOSA881072
AirforceLINOSA 881073LINOSA881073
AirforceM2995M2995
AirforceM3044M3044
AirforceM3231M3231
AirforceM3331M3331
AirforceM3506M3506
AirforceM3696M3696
AirforceM3697M3697
AirforceMALTA 881013MALTA881013
AirforceMILANO 588301MILANO588301
AirforceMILANO 881423MILANO881423
AirforceMILO 881427MILO881427
AirforceMILO 881627MILO881627
AirforceMILO ISOLA 5881014MILOISOLA5881014
AirforceMISTRAL 5009101MISTRAL5009101
AirforceMISTRAL 766101MISTRAL766101
AirforceMISTRAL 766201MISTRAL766201
AirforceMISTRAL 766301MISTRAL766301
AirforceMISTRAL 881187MISTRAL881187
AirforceMISTRAL 881188MISTRAL881188
AirforceMISTRAL 881194MISTRAL881194
AirforceMISTRAL 881195MISTRAL881195
AirforceMISTRAL 881496MISTRAL881496
AirforceMISTRAL 881497MISTRAL881497
AirforceMISTRAL 881498MISTRAL881498
AirforceMISTRAL 881687MISTRAL881687
AirforceMISTRAL 881688MISTRAL881688
AirforceMISTRAL 881694MISTRAL881694
AirforceNUMBER ONE 881520NUMBERONE881520
AirforceNUMBER ONE 881521NUMBERONE881521
AirforceNUMBER ONE 881522NUMBERONE881522
AirforceNUMBER ONE 881523NUMBERONE881523
AirforceORA 881022ORA881022
AirforceORA 881023ORA881023
AirforceORA 881610ORA881610
AirforceORA 887944ORA887944
AirforceORA 887945ORA887945
AirforceORA NEW 5881944ORANEW5881944
AirforceORA NEW 5881945ORANEW5881945
AirforceRHODES ISOLA 5557701RHODESISOLA5557701
AirforceRHODOS ISOLA 5557701RHODOSISOLA5557701
AirforceSANTORIN 881055SANTORIN881055
AirforceSANTORINI 881055SANTORINI881055
AirforceSIROLO 875453SIROLO875453
AirforceSIROLO 875454SIROLO875454
AirforceSIROLO 875486SIROLO875486
AirforceTAMARA 90TAMARA90
AirforceTAVOLARA 881070TAVOLARA881070
AirforceTERRAL 5006901TERRAL5006901
AirforceTERRAL 881314TERRAL881314
AirforceTERRAL 881315TERRAL881315
AirforceTERRAL 881609TERRAL881609
AirforceVICENZA 90VICENZA90
AirforceVICENZA ED-10245VICENZAED10245
AirforceWAMBRA 881432WAMBRA881432
AirforceWH-90WH90
AirforceWH100WH100
AirforceWH4043WH4043
AirforceWH60WH60
AirforceWH80WH80
AirforceWH85WH85
AirforceWH90WH90
AirforceZDH5-90 651138ZDH590651138
ATAGWV60211AMWV60211AM
Best07L0100007L01000
Best07PA305607PA3056
Best07PA410007PA4100
Best07PA410107PA4101
Best07PA410207PA4102
Best07PC0000C07PC0000C
Best07PC0001C07PC0001C
Best07PC0002C07PC0002C
Best9420221330094202213300
Best9420221340094202213400
Best9420221350094202213500
Best9420221370094202213700
Best9420221380094202213800
Best9420221390094202213900
Best9420221680094202216800
Best9420221690094202216900
Best9420222670094202226700
Best9420222680094202226800
Best9420222690094202226900
Best9420225590094202255900
Best9420510510094205105100
Best9420510540094205105400
Best9420510560094205105600
Best9420510600094205106000
Best9420510610094205106100
Best9420510660094205106600
Best9420510690094205106900
BestBHC62350XABHC62350XA
BestBHC64750BABHC64750BA
BestBHC66750XABHC66750XA
BestBHC82350XABHC82350XA
BestBHC86750XABHC86750XA
BestBHC92350XABHC92350XA
BestBHC93750XABHC93750XA
BestBHC94750BABHC94750BA
BestBHC94750XABHC94750XA
BestBHG17320XABHG17320XA
BestBHG67320XABHG67320XA
BestBHG97320XABHG97320XA
BestBHP62220XABHP62220XA
BestBHS92350AABHS92350AA
BestBHS92351AABHS92351AA
BestBHS92360XABHS92360XA
BestBHS94750XABHS94750XA
BestBHS94751BABHS94751BA
BestBHS96750AABHS96750AA
BestBHS96750XABHS96750XA
ELECTROLUX942022052942022052
ELECTROLUX942022053942022053
ELECTROLUX942022054942022054
ELECTROLUX942022055942022055
ELECTROLUX942022056942022056
ELECTROLUX942022265942022265
ELECTROLUX9420226760094202267600
ELECTROLUX9420226890094202268900
ELECTROLUXEFP 126 X94202226600
ELECTROLUXEFP 129 X94202226500
ELECTROLUXEFP 129 XEFP129X
ELECTROLUXLFG 225 S94202210300
ELECTROLUXLFG 225 S94202210200
ELECTROLUXLFG 235 S94202269000
ELECTROLUXLFG 235 S94202266400
ELECTROLUXLFG 245 S94202271400
ELECTROLUXLFG 325 S94202210400
ELECTROLUXLFG 327 S94202210600
ELECTROLUXLFG 335 S94202266500
ELECTROLUXLFG 337 S94202266600
ELECTROLUXLFP 216 S94202205200
ELECTROLUXLFP 216 SLFP216S
ELECTROLUXLFP 216 W94202205300
ELECTROLUXLFP 216 WLFP216W
ELECTROLUXLFP 226 S94202267300
ELECTROLUXLFP 315 S94202205400
ELECTROLUXLFP 315 SLFP315S
ELECTROLUXLFP 316 S94202205600
ELECTROLUXLFP 316 S94202205500
ELECTROLUXLFP 316 SLFP316S
ELECTROLUXLFP 326 SLFP326S
ELECTROLUXLFP 326 S94202268900
ELECTROLUXLFP 326 S94202267600
ELECTROLUXLFP 326 W94202267400
ETNAAI 3522AI3522WIT/E01
ETNAAI 3522AI3522
ETNAAV 361AV361
ETNAAV 361AV361RVS/E01
Faure942022060942022060
Faure942022107942022107
FaureFFG 325 S94202266700
FaureFFP 426 XFFP426X
FaureFFP 426 X94202268000
FaureFHG 5222 X94202210700
FaureFHG 5222 XFHG5222X
FaureFHP 6035094202206000
FaureFHP 60350070A5912A
FaureFHP 60350FHP60350
FaureFHP 60350 SA070A5912A
FaureFHP 60350 SA94202206000
Ikea103 891 4210389142
Ikea103.891.4210389142
IkeaNEW FLEXA UTDRAG 103.891.42NEWFLEXAUTDRAG10389142
Juno ElectroluxJDF 603 E994202206300
PELGRIMPSK 625PSK625RVS/P01
PELGRIMPSK 625PSK625
PELGRIMPSK 925PSK925RVS/P01
PELGRIMPSK 925PSK925
PROGRESS3300551333005513
PROGRESSPDP 6020 EPDP6020E
PROGRESSPDP 6020 E94202206400
ZankerKHP 60260KHP60260
ZankerKHP 6026094202206100
ZankerKHP 60260 SA94202206100
ZANUSSI05 12 5194202211000
ZANUSSI05 12 5194202210900
ZANUSSI942022057942022057
ZANUSSI942022058942022058
ZANUSSI942022059942022059
ZANUSSIZFG 215 S94202268500
ZANUSSIZFG 215 S94202266900
ZANUSSIZFG 215 S94202268600
ZANUSSIZFG 315 S94202266800
ZANUSSIZFG 317 S94202267000
ZANUSSIZFP 316 S94202267800
ZANUSSIZFP 316 S94202271800
ZANUSSIZH 1612 GZH1612G
ZANUSSIZHG 51251 G94202211000
ZANUSSIZHG 51251 G94202210900
ZANUSSIZHG 51351 G94202210800
ZANUSSIZHG 51351 GZHG51351G
ZANUSSIZHG 71351 GZHG71351G
ZANUSSIZHG 71351 G94202211100
ZANUSSIZHP 60260ZHP60260
ZANUSSIZHP 6026094202205700
ZANUSSIZHP 6026094202205900
ZANUSSIZHP 60260 SA94202205900
ZANUSSIZHP 60260 WA94202205700
ZANUSSIZHP 6035094202205800
ZANUSSIZHP 60350ZHP60350
ZANUSSIZHP 60350 SA94202205800
Bekijk 1 tot 381 van 381 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email