Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Filter geschikt voor Kärcher 64145520 / 6.414-552.0
Huismerk
Op voorraad

Alapure Filter geschikt voor Kärcher 64145520 / 6.414-552.0

  • Merk: Alapure
  • | Model: ALA-STF08
Model : ALA-STF08
(0)
€ 5,75
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 4,75
Op Voorraad
2 x € 5,25
€ 10,50
Je bespaart 9%
3 x € 4,75
€ 14,25
Je bespaart 17%
4 x € 4,25
€ 17,00
Je bespaart 26%
Alapure Filter geschikt voor Kärcher 64145520 / 6.414-552.0
€ 5,75
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure Filter geschikt voor Kärcher 64145520 / 6.414-552.0

Alapure Filter geschikt voor Kärcher 64145520 / 6.414-552.0

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 185x75x42mm
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer ALA-STF08
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 64145520, 6.414-552.0, STF08
Diameter (mm) 120
Gebruiksduur (in maanden) 12
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Karcher23012301
Karcher230111781160
Karcher4000 PLUS4000PLUS
Karcher4000 TE4000TE
KarcherA 100012931110
KarcherA 100012931040
KarcherA 10001.293-112.0
KarcherA 100012931010
KarcherA 10001.293-109.0
KarcherA 100012931120
KarcherA 100012931020
KarcherA 10001.293-101.0
KarcherA 10001.293-102.0
KarcherA 100012931140
KarcherA 100012931090
KarcherA 100012931030
KarcherA 1000A1000
KarcherA 10001.293-111.0
KarcherA 10001.293-103.0
KarcherA 100012931150
KarcherA 1000 (25342741 )1.293-104.0
KarcherA 1000 253427411.293-104.0
KarcherA 1000 BAUMAX1.293-114.0
KarcherA 1000 CCC1.293-115.0
KarcherA 1000 KIT1.293-113.0
KarcherA 1001A1001
KarcherA 2000A2000
KarcherA 200316291200
KarcherA 20031.629-120.0
KarcherA 2003A2003
KarcherA 20041.629-100.0
KarcherA 20041.629-103.0
KarcherA 200416291060
KarcherA 200416291020
KarcherA 20041.629-101.0
KarcherA 20041.629-102.0
KarcherA 200416291080
KarcherA 200416291030
KarcherA 200416291000
KarcherA 20041.629-106.0
KarcherA 20041.629-108.0
KarcherA 200416291190
KarcherA 20041.629-119.0
KarcherA 200416291040
KarcherA 200416291010
KarcherA 2004A2004
KarcherA 20041.629-104.0
KarcherA 2004 CCC1.629-107.0
KarcherA 2004 Plus1.629-121.0
KarcherA 2004 PLUSA2004PLUS
KarcherA 201416291500
KarcherA 2014A2014
KarcherA 2014 CARVAC1.629-150.0
KarcherA 2014 CV1.629-151.0
KarcherA 2024 PT16292000
KarcherA 2024 PT1.629-202.0
KarcherA 2024 ptA2024PT
KarcherA 2024 PT16292010
KarcherA 2024 PT1.629-200.0
KarcherA 2024 PT1.629-203.0
KarcherA 2024 PT16292020
KarcherA 2024 PT1.629-201.0
KarcherA 2024 PT16292030
KarcherA 2054 ME1.629-300.0
KarcherA 2054 ME1.629-303.0
KarcherA 2054 ME16293030
KarcherA 2054 ME16293000
KarcherA 2054 ME1.629-301.0
KarcherA 2054 ME1.629-302.0
KarcherA 2054 ME16293060
KarcherA 2054 ME16293010
KarcherA 2054 MeA2054ME
KarcherA 2054 ME1.629-306.0
KarcherA 2054 ME16293070
KarcherA 2054 ME16293020
KarcherA 2054 ME CCC1.629-307.0
KarcherA 2064 PT16294010
KarcherA 2064 PT1.629-402.0
KarcherA 2064 PT16294020
KarcherA 2064 PT1.629-401.0
KarcherA 2064 PT16294000
KarcherA 2064 ptA2064PT
KarcherA 2064 PT1.629-400.0
KarcherA 2074 PT1.629-450.0
KarcherA 2074 PTA2074PT
KarcherA 2099A2099
KarcherA 210111781250
KarcherA 210111781190
KarcherA 21011.178-119.0
KarcherA 21011.178-107.0
KarcherA 210111781030
KarcherA 2101A2101
KarcherA 21011.178-125.0
KarcherA 21011.178-101.0
KarcherA 210111781010
KarcherA 21011.178-104.0
KarcherA 21011.178-102.0
KarcherA 210111781070
KarcherA 21011.178-103.0
KarcherA 210111781020
KarcherA 2101 *AMWAY *EU1.178-125.0
KarcherA 2101 AU1.178-104.0
KarcherA 2101 CCC1.178-128.0
KarcherA 2104A2104
KarcherA 21041.178-129.0
KarcherA 21051.178-123.0
KarcherA 210511781230
KarcherA 21111.178-302.0
KarcherA 211111783020
KarcherA 2120 Me1.629-308.0
KarcherA 2120 MEA2120ME
KarcherA 2120 ME16293090
KarcherA 2120 Me1.629-309.0
KarcherA 2131 PT1.178-204.0
KarcherA 2131 PT11782040
KarcherA 2131 PT1.178-201.0
KarcherA 2131 PT11782010
KarcherA 2131 PT1.178-202.0
KarcherA 2131 PT11782020
KarcherA 2131 PT (24924832 )1.178-202.0
KarcherA 22001.723-120.0
KarcherA 22001.723-107.0
KarcherA 22001.723-121.0
KarcherA 220017231200
KarcherA 2200A2200
KarcherA 220017231210
KarcherA 2200 XA2200X
KarcherA 22011.336-102.0
KarcherA 220113361010
KarcherA 220113361120
KarcherA 220113361020
KarcherA 2201A2201
KarcherA 220113361030
KarcherA 22011.336-103.0
KarcherA 22011.336-101.0
KarcherA 2201 CCC1.336-115.0
KarcherA 2201 F 5A2201F5
KarcherA 2201 F 5 TUETEN* F1.336-109.0
KarcherA 2201F 51.336-109.0
KarcherA 22041.723-106.0
KarcherA 22041.723-105.0
KarcherA 220417231050
KarcherA 22041.723-101.0
KarcherA 220417231010
KarcherA 2204A2204
KarcherA 220417231090
KarcherA 220417231060
KarcherA 22041.723-102.0
KarcherA 220417231020
KarcherA 22041.723-103.0
KarcherA 220417231030
KarcherA 22041.723-100.0
KarcherA 220417231000
KarcherA 22041.723-109.0
KarcherA 2204 *BNL1.723-106.0
KarcherA 2204 AF17231080
KarcherA 2204 AF1.723-108.0
KarcherA 2204 FIFA1.723-106.0
KarcherA 2206 X1.723-110.0
KarcherA 2206 X17231120
KarcherA 2206 XA2206X
KarcherA 2206 X1.723-111.0
KarcherA 2206 X17231100
KarcherA 2206 X1.723-112.0
KarcherA 2206 X17231110
KarcherA 2206 X HEAVY DUTY1.723-110.0
KarcherA 2224 PT1.723-250.0
KarcherA 2224 PTA2224PT
KarcherA 2231 PT13361190
KarcherA 2231 pt1.336-119.0
KarcherA 2231 PTA2231PT
KarcherA 2231 pt1.336-117.0
KarcherA 2231 PT13361180
KarcherA 2231 pt1.336-118.0
KarcherA 2234 PT1.723-201.0
KarcherA 2234 PT17232000
KarcherA 2234 PT1.723-202.0
KarcherA 2234 PT17232010
KarcherA 2234 ptA2234PT
KarcherA 2234 PT1.723-200.0
KarcherA 2234 PT17232020
KarcherA 2236 X PTA2236XPT
KarcherA 2236 X PT1.723-210.0
KarcherA 2236X PT HEAVY DUTY1.723-210.0
KarcherA 2251 ME13362020
KarcherA 2251 MeA2251ME
KarcherA 2251 ME13362030
KarcherA 2251 Me1.336-201.0
KarcherA 2251 ME13362010
KarcherA 2251 ME F1.336-202.0
KarcherA 2251 ME F1.336-203.0
KarcherA 2251 ME F11.336-201.0
KarcherA 2254A2254
KarcherA 2254 ME17233090
KarcherA 2254 ME17233010
KarcherA 2254 MeA2254ME
KarcherA 2254 ME1.723-302.0
KarcherA 2254 ME1.723-300.0
KarcherA 2254 ME17233020
KarcherA 2254 ME1.723-303.0
KarcherA 2254 ME1.723-301.0
KarcherA 2254 ME17233030
KarcherA 2254 ME17233000
KarcherA 2254 ME1.723-309.0
KarcherA 2299 XA2299X
KarcherA 25001.723-406.0
KarcherA 2500A2500
KarcherA 25001.723-407.0
KarcherA 250017234070
KarcherA 25041.723-400.0
KarcherA 250417234000
KarcherA 2504A2504
KarcherA 25041.723-401.0
KarcherA 250417234010
KarcherA 25041.723-402.0
KarcherA 250417234020
KarcherA 2524 PTA2524PT
KarcherA 2524 PT1.723-550.0
KarcherA 2534 PT1.723-501.0
KarcherA 2534 PT1.723-502.0
KarcherA 2534 PT17235010
KarcherA 2534 PT1.723-506.0
KarcherA 2534 PT17235020
KarcherA 2534 ptA2534PT
KarcherA 2534 PT1.723-500.0
KarcherA 2534 PT17235060
KarcherA 2534 PT17235000
KarcherA 2554 MEA2554ME
KarcherA 2554 ME1.723-603.0
KarcherA 2554 ME17236020
KarcherA 2554 ME1.723-600.0
KarcherA 2554 ME17236030
KarcherA 2554 ME1.723-601.0
KarcherA 2554 ME17236000
KarcherA 2554 ME1.723-602.0
KarcherA 2554 ME17236010
KarcherA 2574 PT1.723-610.0
KarcherA 2574 PT17236100
KarcherA 2600 XA2600X
KarcherA 26041.723-701.0
KarcherA 260417237000
KarcherA 260417237010
KarcherA 2604A2604
KarcherA 26041.723-700.0
KarcherA 2654 ME1.723-800.0
KarcherA 2654 ME1.723-801.0
KarcherA 2654 ME17238000
KarcherA 2654 MeA2654ME
KarcherA 2654 ME17238010
KarcherA 2654 ME PLUSA2654MEPLUS
KarcherA 2654 ME PLUS1.723-802.0
KarcherA 2656 X PLUSA2656XPLUS
KarcherA 2656 X PLUS1.723-811.0
KarcherA 2656 X PLUS17238110
KarcherA 2656 X PLUS1.723-813.0
KarcherA 2656 X PLUS1.723-810.0
KarcherA 2656 X PLUS17238130
KarcherA 2656 X PLUS17238100
KarcherA 2656 X PLUS HEAVY DUTY1.723-810.0
KarcherA 2674 PT PLUS1.723-803.0
KarcherA 2674 PT PLUSA2674PTPLUS
KarcherA 2675A2675
KarcherA 2675 JUBILEE1.723-814.0
KarcherA 2676 X PT PLUS1.723-812.0
KarcherA 2676 X PT PLUS17238120
KarcherA 2699 XA2699X
KarcherA 2901A2901
KarcherA 290113365020
KarcherA 2901 F13365040
KarcherA 2901 F1.336-504.0
KarcherA 2999A2999
KarcherA 3100A3100
KarcherA 31001.336-113.0
KarcherA 3100 OBI1.336-113.0
KarcherA 3100 OBIA3100OBI
KarcherA 3199A3199
KarcherA 4000 PLUSA4000PLUS
KarcherA 4000 PLUS1.178-301.0
KarcherA2100A2100
KarcherA2199A2199
KarcherCAR VAC WD 31.629-810.0
KarcherHOME VAC WD 21.629-775.0
KarcherHOME VAC WD 21.629-774.0
KarcherHOME VAC WD 3 PREMIUM1.629-852.0
KarcherHOME VAC WD 3 PREMIUM1.629-851.0
KarcherK 10001.293-107.0
KarcherK 1000K1000
KarcherK 2.1501.336-116.0
KarcherK 2.1501.336-130.0
KarcherK 2.201 NORDIC1.336-114.0
KarcherK 2000K2000
KarcherK 20001.178-112.0
KarcherK 21011.178-113.0
KarcherK 2101K2101
KarcherK 210111781130
KarcherK 21011.178-109.0
KarcherK 2101 TEK2101TE
KarcherK 2101 TE1.178-203.0
KarcherK 2101 TE1.178-205.0
KarcherK 2101 TE11782050
KarcherK 215013361160
KarcherK 21501.336-116.0
KarcherK 215013361300
KarcherK 21501.336-130.0
KarcherK 2201K2201
KarcherK 2201 NORDIC1.336-114.0
KarcherK 23011.178-106.0
KarcherK 23011.178-110.0
KarcherK 23011.178-116.0
KarcherK 230111781220
KarcherK 2301K2301
KarcherK 23011.178-122.0
KarcherK 230111781110
KarcherK 23011.178-111.0
KarcherK 4000 TE1.178-351.0
KarcherK 4000 TEK4000TE
KarcherK A 22011.336-101.0
KarcherK A 22011.336-112.0
KarcherK A 29011.336-502.0
KarcherK A 2901 F1.336-501.0
KarcherKAERCHER A 22011.336-101.0
KarcherKAERCHER A 22011.336-112.0
KarcherKNT 2 PREMIUM AS1.629-782.0
KarcherMV 21.629-767.0
KarcherMV 2MV2
KarcherMV 3MV3
KarcherMV 3 Car KitMV3CARKIT
KarcherMV 3 PMV3P
KarcherMV 3 PremiumMV3PREMIUM
KarcherMV 3 PREMIUM1.629-847.0
KarcherNT 201.428-542.0
KarcherNT 201.428-547.0
KarcherNT 201.428-548.0
KarcherNT 201.428-549.0
KarcherNT 201.428-543.0
KarcherNT 201.428-540.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC1.428-542.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC1.428-549.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC1.428-543.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC1.428-547.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC1.428-540.0
KarcherNT 20/1 ME CLASSIC EDITION1.428-548.0
KarcherNT 271.428-508.0
KarcherNT 271.428-516.0
KarcherNT 271.428-510.0
KarcherNT 271.428-111.0
KarcherNT 271.428-112.0
KarcherNT 271.428-515.0
KarcherNT 271.428-504.0
KarcherNT 271.428-107.0
KarcherNT 271.428-505.0
KarcherNT 271.428-514.0
KarcherNT 271.428-507.0
KarcherNT 271.428-106.0
KarcherNT 271.428-104.0
KarcherNT 271.428-100.0
KarcherNT 271.428-518.0
KarcherNT 271.428-502.0
KarcherNT 271.428-110.0
KarcherNT 271.428-501.0
KarcherNT 271.428-517.0
KarcherNT 271.428-503.0
KarcherNT 271.428-108.0
KarcherNT 271.428-102.0
KarcherNT 271.428-500.0
KarcherNT 271.428-101.0
KarcherNT 271.428-511.0
KarcherNT 271.428-509.0
KarcherNT 271.428-522.0
KarcherNT 27/11.428-503.0
KarcherNT 27/11.428-508.0
KarcherNT 27/11.428-504.0
KarcherNT 27/11.428-500.0
KarcherNT 27/11.428-509.0
KarcherNT 27/11.428-505.0
KarcherNT 27/11.428-501.0
KarcherNT 27/11.428-510.0
KarcherNT 27/11.428-507.0
KarcherNT 27/1 ADV1.428-502.0
KarcherNT 27/1 ADV1.428-511.0
KarcherNT 27/1 ADV PROF1.428-518.0
KarcherNT 27/1 ADV PROF1.428-515.0
KarcherNT 27/1 ME1.428-101.0
KarcherNT 27/1 ME1.428-104.0
KarcherNT 27/1 ME1.428-112.0
KarcherNT 27/1 ME1.428-100.0
KarcherNT 27/1 ME ADV1.428-102.0
KarcherNT 27/1 ME ADV1.428-111.0
KarcherNT 27/1 ME PROF1.428-106.0
KarcherNT 27/1 ME PROF1.428-108.0
KarcherNT 27/1 PROF1.428-517.0
KarcherNT 27/1 PROF1.428-516.0
KarcherNT 27/1 PROF1.428-514.0
KarcherNT 27/1 TE1.428-522.0
KarcherNT 27/1ME ADV PROF1.428-107.0
KarcherNT 27/1ME ADV PROF1.428-110.0
KarcherNT 301.428-564.0
KarcherNT 301.428-562.0
KarcherNT 301.428-568.0
KarcherNT 301.428-569.0
KarcherNT 301.428-567.0
KarcherNT 301.428-561.0
KarcherNT 301.428-566.0
KarcherNT 301.428-560.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-567.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-562.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-569.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-564.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-566.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-560.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC1.428-561.0
KarcherNT 30/1 ME CLASSIC EDITION1.428-568.0
KarcherNT 381.428-533.0
KarcherNT 381.428-539.0
KarcherNT 381.428-532.0
KarcherNT 381.428-538.0
KarcherNT 381.428-537.0
KarcherNT 381.428-531.0
KarcherNT 381.428-536.0
KarcherNT 381.428-530.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-539.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-531.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-533.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-530.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-537.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-532.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC1.428-536.0
KarcherNT 38/1 ME CLASSIC EDITION1.428-538.0
KarcherNT 681.013-021.0
KarcherNT 681.103-494.0
KarcherNT 681.013-022.0
KarcherNT 681.103-495.0
KarcherNT 68/1 BASIC1.103-495.0
KarcherNT 68/1 NO SQUEEGEE1.013-021.0
KarcherNT 68/1 SQUEEGEE1.103-494.0
KarcherNT 68/1 SQUEEGEE1.013-022.0
KarcherSE 4001SE4001
KarcherSE 40011.081-137.0
KarcherSE 40011.081-130.0
KarcherSE 40011.081-135.0
KarcherSE 40011.081-131.0
KarcherSE 40011.081-132.0
KarcherSE 4001 PLUS1.081-133.0
KarcherSE 4001 SPEZIAL1.081-136.0
KarcherSE 4002SE4002
KarcherSE 40021.081-140.0
KarcherWD 1 COMPACT BATTERY1.198-300.0
KarcherWD 1 COMPACT BATTERY SET1.198-304.0
KarcherWD 1 COMPACT BATTERY SET1.198-301.0
KarcherWD 1 COMPACT BATTERY SET1.198-302.0
KarcherWD 1 COMPACT BATTERY SET1.198-306.0
KarcherWD 21.629-777.0
KarcherWD 21.629-760.0
KarcherWD 21.629-766.0
KarcherWD 21.629-776.0
KarcherWD 21.629-761.0
KarcherWD 21.629-762.0
KarcherWD 21.629-784.0
KarcherWD 2WD2
KarcherWD 21.629-763.0
KarcherWD 21.629-783.0
KarcherWD 2 CARTRIDGE FILTER KIT1.629-764.0
KarcherWD 2 CARTRIDGE FILTER KIT1.629-768.0
KarcherWD 2 HomeWD2HOME
KarcherWD 2 HOME1.629-773.0
KarcherWD 2 PREMIUM1.629-769.0
KarcherWD 2 PremiumWD2PREMIUM
KarcherWD 2 PREMIUM1.629-778.0
KarcherWD 2 PREMIUM1.629-765.0
KarcherWD 2 PREMIUM1.629-772.0
KarcherWD 2 PREMIUM BASIC1.629-780.0
KarcherWD 2 PREMIUM BASIC1.629-781.0
KarcherWD 2 PREMIUM CARTRIDGE KIT1.629-779.0
KarcherWD 2.000WD2000
KarcherWD 2.2001.629-550.0
KarcherWD 2.2001.629-551.0
KarcherWD 2.2001.629-552.0
KarcherWD 2.2001.629-556.0
KarcherWD 2.200 4 c *EU-I1.629-556.0
KarcherWD 2.2101.629-555.0
KarcherWD 2.2401.629-557.0
KarcherWD 2.2501.629-553.0
KarcherWD 2.250 4 c *EU-I1.629-558.0
KarcherWD 2.250 4C1.629-558.0
KarcherWD 2.250 CCC1.629-554.0
KarcherWD 2.400 M1.629-582.0
KarcherWD 2.500 M1.629-580.0
KarcherWD 2.500 M1.629-581.0
KarcherWD 2.999WD2999
KarcherWD 220016295500
KarcherWD 220016295510
KarcherWD 220016295520
KarcherWD 2200WD2200
KarcherWD 2200 *CH1.629-551.0
KarcherWD 2200 *EU-I1.629-550.0
KarcherWD 2200 *GB1.629-552.0
KarcherWD 2200 4 CWD22004C
KarcherWD 2200 4C *EU-I1.629-556.0
KarcherWD 2210WD2210
KarcherWD 2210 *JP1.629-555.0
KarcherWD 2240WD2240
KarcherWD 2240 *GB1.629-557.0
KarcherWD 2250WD2250
KarcherWD 2250 *EU-I1.629-553.0
KarcherWD 2250 4 CWD22504C
KarcherWD 2250 4C *EU-I1.629-558.0
KarcherWD 2250 CCCWD2250CCC
KarcherWD 2250 CCC *CN1.629-554.0
KarcherWD 2400 MWD2400M
KarcherWD 2500 MWD2500M
KarcherWD 31.629-807.0
KarcherWD 31.629-821.0
KarcherWD 31.629-800.0
KarcherWD 31.629-806.0
KarcherWD 31.629-816.0
KarcherWD 31.629-820.0
KarcherWD 31.629-814.0
KarcherWD 3WD3
KarcherWD 31.629-813.0
KarcherWD 31.629-801.0
KarcherWD 31.629-802.0
KarcherWD 3 BATTERY1.629-910.0
KarcherWD 3 BATTERY PREMIUM1.629-950.0
KarcherWD 3 BATTERY PREMIUM SET1.629-952.0
KarcherWD 3 BATTERY PREMIUM SET1.629-951.0
KarcherWD 3 BATTERY SET1.629-911.0
KarcherWD 3 BATTERY SET1.629-912.0
KarcherWD 3 CAR1.629-811.0
KarcherWD 3 CAR1.629-809.0
KarcherWD 3 CAR1.629-817.0
KarcherWD 3 CarWD3CAR
KarcherWD 3 CAR KIT1.629-805.0
KarcherWD 3 Fireplace kitWD3FIREPLACEKIT
KarcherWD 3 FIREPLACE KIT1.629-804.0
KarcherWD 3 P1.629-882.0
KarcherWD 3 P1.629-883.0
KarcherWD 3 P1.629-884.0
KarcherWD 3 P1.629-880.0
KarcherWD 3 PWD3P
KarcherWD 3 P1.629-881.0
KarcherWD 3 P1.629-892.0
KarcherWD 3 P EXTENSION KIT1.629-885.0
KarcherWD 3 P PremiumWD3PPREMIUM
KarcherWD 3 P PREMIUM EU I1.629-891.0
KarcherWD 3 P PREMIUM EUI1.629-891.0
KarcherWD 3 P WorkshopWD3PWORKSHOP
KarcherWD 3 P WORKSHOP1.629-886.0
KarcherWD 3 P WORKSHOP1.629-887.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-854.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-863.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-853.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-848.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-856.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-841.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-860.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-849.0
KarcherWD 3 PremiumWD3PREMIUM
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-858.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-840.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-842.0
KarcherWD 3 PREMIUM1.629-846.0
KarcherWD 3 PREMIUM CAR FOOTBALL EDITION1.629-859.0
KarcherWD 3 PREMIUM CAR KIT1.629-857.0
KarcherWD 3 PREMIUM CAR KIT1.629-844.0
KarcherWD 3 PREMIUM FIREPLACE KIT1.629-845.0
KarcherWD 3 Premium Fireplace kitWD3PREMIUMFIREPLACEKIT
KarcherWD 3 PREMIUM HOME1.629-850.0
KarcherWD 3 PREMIUM HOME VAC1.629-850.0
KarcherWD 3 PREMIUM JUBILEE1.629-861.0
KarcherWD 3 PREMIUM PLUS1.629-862.0
KarcherWD 3 PREMIUM SUCTION BRUSH KIT1.629-864.0
KarcherWD 3 RALLYE DAKAR1.629-808.0
KarcherWD 3 SUCTION BRUSH PROMOTION1.629-818.0
KarcherWD 3 SUCTION BRUSH PROMOTION1.629-819.0
KarcherWD 3 Tough VacWD3TOUGHVAC
KarcherWD 3 TOUGH VAC1.629-815.0
KarcherWD 3.000WD3000
KarcherWD 3.1501.629-604.0
KarcherWD 3.2001.629-602.0
KarcherWD 3.2001.629-603.0
KarcherWD 3.2001.629-612.0
KarcherWD 3.2001.629-600.0
KarcherWD 3.2001.629-607.0
KarcherWD 3.2001.629-601.0
KarcherWD 3.2001.629-608.0
KarcherWD 3.200 AF1.629-606.0
KarcherWD 3.200 CCC1.629-605.0
KarcherWD 3.2301.629-611.0
KarcherWD 3.2301.629-610.0
KarcherWD 3.230 HORNBA1.629-610.0
KarcherWD 3.2501.629-609.0
KarcherWD 3.300 M1.629-655.0
KarcherWD 3.300 M1.629-651.0
KarcherWD 3.300 M1.629-652.0
KarcherWD 3.300 M1.629-668.0
KarcherWD 3.300 M1.629-657.0
KarcherWD 3.300 M1.629-650.0
KarcherWD 3.300 M1.629-658.0
KarcherWD 3.300 M CCC1.629-653.0
KarcherWD 3.300M1.629-664.0
KarcherWD 3.310 M *JP1.629-654.0
KarcherWD 3.310M1.629-654.0
KarcherWD 3.320 M Steel Edition *EU-I1.629-669.0
KarcherWD 3.320M STEEL EDITION1.629-669.0
KarcherWD 3.330 M1.629-659.0
KarcherWD 3.370 M1.629-656.0
KarcherWD 3.5 P PREMIUM1.629-900.0
KarcherWD 3.500 P1.629-683.0
KarcherWD 3.500 P1.629-680.0
KarcherWD 3.500 P1.629-681.0
KarcherWD 3.500 P1.629-682.0
KarcherWD 3.500 P NEDERLAND1.629-680.0
KarcherWD 3.500 P SOCHI1.629-685.0
KarcherWD 3.540 P1.629-684.0
KarcherWD 3.600 MP1.629-690.0
KarcherWD 3.800 M ECO!OGIC1.629-702.0
KarcherWD 3.800 M ECOLOGIC1.629-700.0
KarcherWD 3.800 M ECOLOGIC1.629-701.0
KarcherWD 3.999WD3999
KarcherWD 3150WD3150
KarcherWD 3150 *NL1.629-604.0
KarcherWD 320016296020
KarcherWD 320016296030
KarcherWD 320016296000
KarcherWD 320016296120
KarcherWD 320016296070
KarcherWD 320016296010
KarcherWD 3200WD3200
KarcherWD 320016296080
KarcherWD 3200 *AE1.629-612.0
KarcherWD 3200 *AR1.629-607.0
KarcherWD 3200 *CH1.629-602.0
KarcherWD 3200 *EU-I1.629-600.0
KarcherWD 3200 *EU-II1.629-601.0
KarcherWD 3200 *GB1.629-603.0
KarcherWD 3200 *MX1.629-608.0
KarcherWD 3200 AFWD3200AF
KarcherWD 3200 AF *EU-II1.629-606.0
KarcherWD 3200 CCCWD3200CCC
KarcherWD 3200 CCC *CN1.629-605.0
KarcherWD 3230WD3230
KarcherWD 3250WD3250
KarcherWD 3250 *CO1.629-609.0
KarcherWD 3300 M16296580
KarcherWD 3300 M16296550
KarcherWD 3300 M16296510
KarcherWD 3300 M16296520
KarcherWD 3300 M16296680
KarcherWD 3300 M16296570
KarcherWD 3300 MWD3300M
KarcherWD 3300 M *AE1.629-668.0
KarcherWD 3300 M *CH1.629-652.0
KarcherWD 3300 M *EU-I1.629-650.0
KarcherWD 3300 M *EU-II1.629-651.0
KarcherWD 3300 M *GB1.629-655.0
KarcherWD 3300 M *IT1.629-658.0
KarcherWD 3300 M *NZ1.629-657.0
KarcherWD 3300 M CCC *CN1.629-653.0
KarcherWD 3310 MWD3310M
KarcherWD 3310 M *JP1.629-654.0
KarcherWD 3320 MWD3320M
KarcherWD 3320 M STEEL EDITION *EU-I1.629-669.0
KarcherWD 3330 MWD3330M
KarcherWD 3330 M *AU1.629-659.0
KarcherWD 3370 MWD3370M
KarcherWD 3370 M *EU-I1.629-656.0
KarcherWD 3500 PWD3500P
KarcherWD 3500 P16296830
KarcherWD 3500 P16296800
KarcherWD 3500 P16296810
KarcherWD 3500 P16296820
KarcherWD 3500 P *EU-I1.629-680.0
KarcherWD 3500 P *EU-II1.629-681.0
KarcherWD 3500 P *EU-III1.629-682.0
KarcherWD 3500 P *GB1.629-683.0
KarcherWD 3540 PWD3540P
KarcherWD 3540 P *GB1.629-684.0
KarcherWD 3600 MPWD3600MP
KarcherWD 3600 MP *GB1.629-690.0
KarcherWD 3800 M ECO!OGIC *CH1.629-702.0
KarcherWD 3800 M ECOLOGICWD3800MECOLOGIC
KarcherWD 3800 M ECOLOGIC16297010
KarcherWD 3800 M ECOLOGIC *EU-I1.629-700.0
KarcherWD 3800 M ECOLOGIC *EU-II1.629-701.0
KarcherWORKSHOP VAC WD 3 P1.629-889.0
KarcherWORKSHOP VAC WD 3 P1.629-888.0
Kärcher1000
Kärcher2101
Kärcher2101TE
Kärcher2105
Kärcher2111
Kärcher2201F
Kärcher2301
Kärcher2901F
Kärcher4000PLUS
Kärcher4000TE
Kärcher59727240 MV3PREMIUMEUII
KärcherA1000
KärcherA1000AU
KärcherA1000BAUMAXAT
KärcherA1000CCCCN
KärcherA1000CH
KärcherA1000EU
KärcherA1000EUII
KärcherA1000GB
KärcherA1000KITFR
KärcherA1000VEX
KärcherA1001
KärcherA2003
KärcherA2003EU
KärcherA2004
KärcherA2004AR
KärcherA2004AU
KärcherA2004CCCCN
KärcherA2004CH
KärcherA2004EU
KärcherA2004EUII
KärcherA2004GB
KärcherA2004JP
KärcherA2004MX
KärcherA2004PLUSMX
KärcherA2014CARVACEU
KärcherA2014CVCH
KärcherA2024PT
KärcherA2024PTAUNZ
KärcherA2024PTCH
KärcherA2024PTEU
KärcherA2024PTGB
KärcherA2054ME
KärcherA2054MEAU
KärcherA2054MECCCCN
KärcherA2054MECH
KärcherA2054MEEU
KärcherA2054MEEUII
KärcherA2054MEGB
KärcherA2064PTCH
KärcherA2064PTEU
KärcherA2064PTGB
KärcherA2074PTEU
KärcherA2101
KärcherA2101AMWAYEU
KärcherA2101AU
KärcherA2101CCCCN
KärcherA2101CH
KärcherA2101EU
KärcherA2101EUII
KärcherA2101GB
KärcherA2101MX
KärcherA2104AT
KärcherA2105EU
KärcherA2111
KärcherA2111EU
KärcherA2120ME
KärcherA2120MECH
KärcherA2120MEEU
KärcherA2131PT
KärcherA2131PTAU
KärcherA2131PTEU
KärcherA2131PTGB
KärcherA2200CH
KärcherA2200EU
KärcherA2200GB
KärcherA2201
KärcherA2201AU
KärcherA2201CCCCN
KärcherA2201CH
KärcherA2201EU
KärcherA2201F5TUETENF
KärcherA2201GB
KärcherA2201NORDICEUR
KärcherA2204
KärcherA2204AF
KärcherA2204AFEU
KärcherA2204AUNZ
KärcherA2204CH
KärcherA2204CN
KärcherA2204EU
KärcherA2204FIFABNL
KärcherA2204GB
KärcherA2204MX
KärcherA2206X
KärcherA2206XCH
KärcherA2206XEU
KärcherA2206XGB
KärcherA2224PTEU
KärcherA2231PT
KärcherA2231PTEU
KärcherA2231PTFR
KärcherA2231PTGB
KärcherA2234PT
KärcherA2234PTCH
KärcherA2234PTEU
KärcherA2234PTGB
KärcherA2236XPT
KärcherA2236XPTEU
KärcherA2251
KärcherA2251ME
KärcherA2251MEEU
KärcherA2251MEF1
KärcherA2251MEFCH
KärcherA2251MEFGB
KärcherA2254ME
KärcherA2254MEAUNZ
KärcherA2254MECH
KärcherA2254MEGB
KärcherA2254MEJP
KärcherA2500
KärcherA2500CH
KärcherA2500EU
KärcherA2504
KärcherA2504CH
KärcherA2504EU
KärcherA2504GB
KärcherA2524PTEU
KärcherA2534PT
KärcherA2534PTCH
KärcherA2534PTEU
KärcherA2534PTGB
KärcherA2534PTTVGB
KärcherA2554ME
KärcherA2554MEAUNZ
KärcherA2554MECH
KärcherA2554MEEU
KärcherA2554MEGB
KärcherA2574PTEU
KärcherA2604
KärcherA2604CH
KärcherA2604EU
KärcherA2654ME
KärcherA2654MECH
KärcherA2654MEEU
KärcherA2654MEPLUSFR
KärcherA2656 X PLUS HEAVY DUTY
KärcherA2656X
KärcherA2656XPLUSCH
KärcherA2656XPLUSCN
KärcherA2656XPLUSEU
KärcherA2674PTPLUSEU
KärcherA2675JUBILEE
KärcherA2675JUBILEEEU
KärcherA2676XPTPLUS
KärcherA2676XPTPLUSEU
KärcherA2901
KärcherA2901CH
KärcherA2901EU
KärcherA2901FGB
KärcherA3100OBIEUR
KärcherA4000PLUSEU
KärcherK1000JP
KärcherK2000EU
KärcherK2101
KärcherK2101FR
KärcherK2101S
KärcherK2101TECH
KärcherK2101TEFR
KärcherK2150CH
KärcherK2150EU
KärcherK2301AUS
KärcherK2301CH
KärcherK2301GB
KärcherK2301ODKURZACZDOMOWY
KärcherK2301SILBEREUR
KärcherK4000
KärcherK4000TE
KärcherK4000TEEUR
KärcherKWD3S
KärcherMV2AE
KärcherMV2CARTRIDGEFILTERKITEUI
KärcherMV2CH
KärcherMV2EUI
KärcherMV2GB
KärcherMV3AE 16298060
KärcherMV3CARKITEUII 16298050
KärcherMV3CH 16298020
KärcherMV3EUI
KärcherMV3EUII 16298010
KärcherMV3FIREPLACEKITEUII 16298040
KärcherMV3MAE 16298830
KärcherMV3PEUI 16298800
KärcherMV3PEUII 16298810
KärcherMV3PEUIII 16298820
KärcherMV3PEXTENSIONKITEUII 16298850
KärcherMV3PGB 16298840
KärcherMV3PREMIUMAE 16298460
KärcherMV3PREMIUMCARKITEUII 16298440
KärcherMV3PREMIUMCH 16298420
KärcherMV3PREMIUMFIREPLACEKITEUII 16298450
KärcherMV3PREMIUMNZ 16298490
KärcherMV3RALLYEDAKAREU 16298080
KärcherNT201MECLASSIC
KärcherNT271
KärcherNT271ME
KärcherNT301MECLASSIC
KärcherNT381MECLASSIC
KärcherSE4001EU
KärcherTOPCRAFTNT0507
KärcherWD2
KärcherWD218BATTERYSETV1218Y
KärcherWD218V1218YYYINT
KärcherWD22004CEUI
KärcherWD2200CH
KärcherWD2200EUI
KärcherWD2200GB
KärcherWD2210JP
KärcherWD2240GB
KärcherWD22504CEUI
KärcherWD2250CCCCN
KärcherWD2250EUI
KärcherWD2EUII MV2EUII
KärcherWD3
KärcherWD3 WD3CAR
KärcherWD3150NL
KärcherWD318BATTERYSETV1720Y
KärcherWD318SBATTERYSETV1720
KärcherWD318SV1720YSYINT
KärcherWD318V1720YYYINT
KärcherWD3200
KärcherWD3200AE
KärcherWD3200AFEUII
KärcherWD3200AR
KärcherWD3200CCCCN
KärcherWD3200CH
KärcherWD3200EUI
KärcherWD3200EUII
KärcherWD3200GB
KärcherWD3200MX
KärcherWD3230CH
KärcherWD3230EUII
KärcherWD3250CO
KärcherWD3300M
KärcherWD3300MAE
KärcherWD3300MCCCCN
KärcherWD3300MCH
KärcherWD3300MEUI
KärcherWD3300MEUII
KärcherWD3300MGB
KärcherWD3300MIT
KärcherWD3300MNZ
KärcherWD3300MTW
KärcherWD3310MJP
KärcherWD3320M STEEL EDITION EUI
KärcherWD3330MAU
KärcherWD3370MEUI
KärcherWD3500P
KärcherWD3500PEUI
KärcherWD3500PEUII
KärcherWD3500PEUIII
KärcherWD3500PGB
KärcherWD3500PSOCHIRU
KärcherWD3540PGB
KärcherWD3600MPGB
KärcherWD3800MECOLOGICEUI
KärcherWD3800MECOLOGICEUII
KärcherWD3800MECOOGICCH
KärcherWD3PREMIUM
KärcherWD3PREMIUMEU MV3WD3PREMIUM
KarcherNT 68/1 BASIC, 18 GAL VAC1.103-495.0
KarcherNT 68/1 NO SQUEEGEE, 18 GAL VAC1.013-021.0
KarcherNT 68/1 SQUEEGEE, 18 GAL VAC1.103-494.0
KarcherNT 68/1 SQUEEGEE, 18 GAL VAC, 230V1.013-022.0
Bekijk 1 tot 960 van 960 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email