Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Huismerk
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
Op voorraad

Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843

Model : HFK817
(0)
€ 17,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,46
Op Voorraad
2 x € 16,50
€ 33,00
Je bespaart 6%
3 x € 15,50
€ 46,50
Je bespaart 11%
4 x € 14,50
€ 58,00
Je bespaart 17%
Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843
€ 17,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure HFK817 Koolstoffilter geschikt voor Klarstein Koolstoffilter 10032843

Inhoud: 2 stuks (set van 2 stuks)
Afmeting: Doorsnede: 187mm Hoogte: 25 mm

 

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK817
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 10032843, TMFILT4
Diameter (mm) 173
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Klarstein5330304
Klarstein10031695
Klarstein10032841
Klarstein10033053
Klarstein10033054
Klarstein10033748
Klarstein10033749
Klarstein10033750
Klarstein10033775
Klarstein10033776
Klarstein10034849
Klarstein10034850
Klarstein10034862
Klarstein10045327
Klarstein10045328
Klarstein10045329
Klarstein10045330
Klarstein10045360
Klarstein10045361
Klarstein4060656511745
KlarsteinAURELIA
KlarsteinCOLETTE
KlarsteinHIGH LINE 2.0 ECO
KlarsteinHektor Eco
KlarsteinHigh Line
KlarsteinHigh Line Eco 90
KlarsteinPAOLO
KlarsteinPAOLO 52
KlarsteinPAOLO 72
KlarsteinSABRINA
KlarsteinSTRUCTURA
KlarsteinVIOLA
Klarstein10046467
Klarstein10046468
Klarstein10046469
Klarstein10046820
Klarstein10046821
Klarstein10046822
Klarstein10046823
Klarstein10046824
Klarstein10046825
KlarsteinAero Clean
KlarsteinAero Clean 60
KlarsteinAero Clean 90
KlarsteinAeroClean
KlarsteinAeroClean 60
KlarsteinAeroClean 90
KlarsteinSLEEK AIR
KlarsteinSLEEKAIR
Bekijk 1 tot 49 van 49 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email