Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Huismerk
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
Op voorraad

Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1

Model : HFK818
(1)
€ 11,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 9,50
Op Voorraad
2 x € 10,95
€ 21,90
Je bespaart 5%
3 x € 10,50
€ 31,50
Je bespaart 9%
4 x € 9,50
€ 38,00
Je bespaart 17%
Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1
€ 11,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure HFK818 koolstoffilter geschikt voor Piccante Koolstoffilter KFC1



Dit koolstoffilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)
GRETA 60 BK; GRETA 60 WH; GRETA 60 XS; GRETA 90 XS;

Vervanger voor de volgende origineel nummers: KFC1

 

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK818
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 10313785, 10313786, 10313788, KFC1
Gebruiksduur (in maanden) 4
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Piccante6108564
Piccante6108565
Piccante6248500
Piccante6248501
Piccante6248502
Piccante6248503
Piccante6248504
Piccante6248505
Piccante6248506
Piccante6815451
Piccante8907077
Piccante8907078
Piccante8907079
Piccante8907083
Piccante10044239
Piccante10044329
Piccante10044401
Piccante10044402
Piccante10044404
Piccante10313787
PiccanteBARI
PiccanteBARI 60 BL
PiccanteBORELLO
PiccanteCALINO
PiccanteCOMO 10313786
PiccanteDORIGO
PiccanteFANO
PiccanteIMOLA
PiccanteIMPERIA
PiccanteMONTALE
PiccanteRENO (2016)
PiccanteROMA 10313785
PiccanteTREVISO
PiccanteVADENA 10313788
Bekijk 1 tot 34 van 34 modellen

Recensies

(1)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email