Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)
Huismerk
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)
Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)

Model : HFK979
(161)
€ 64,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 53,68
Op Voorraad
2 x € 61,95
€ 123,90
Je bespaart 5%
3 x € 57,95
€ 173,85
Je bespaart 11%
4 x € 54,95
€ 219,80
Je bespaart 15%
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0471.608 / FLL18-90 (3St.)
€ 64,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Longlife Koolstoffilter 112.0471.608 / FLL18-90 van Alapure (3St.)

Een Faber afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een Faber afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 255x186x10
Verpakking per 3
Merk Alapure
Artikelnummer HFK979
Inhoud verpakking 3
Artikelnummer(s) fabrikant FLL18-90, 112.0471.608, 1120471608, AS-AZKF2100, HFK979
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0428.440
Faber110.0428.452
Faber110.0428.453
Faber110.0456.185
Faber110.0456.205
Faber110.0456.206
Faber110.0456.207
Faber305.0615.739
Faber305.0615.740
Faber350.0565.191
Faber350.0565.192
Faber350.0621.961
Faber350.0621.962
FaberHEAVEN 2.0 FLAT 90CM
FaberHEAVEN 2.0 X FLAT A120
FaberHEAVEN 2.0 X FLAT A90
FaberHEAVEN 2.0 X FLAT KL A90
FaberHEAVEN GLASS 2.0 FLAT 90CM
FaberHEAVEN GLASS 2.0 WH FLAT A90
FaberHEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
FaberHIGH-LIGHT 90CM
FaberHIGH-LIGHT BK MATT KL A121
FaberHIGH-LIGHT BK MATT KL A91
FaberHIGH-LIGHT WH MATT KL A121
FaberHIGH-LIGHT WH MATT KL A91
FaberHIGH-LIGHT X KL A121
FaberHIGH-LIGHT X KL A91
FaberINSIDE UP IX KL A90
FaberINSIDE UP WH KL A90
FaberONYX-C X/V A90
FaberHEAVEN 2.0 BK M FLAT A90/2
FaberHEAVEN 2.0 X FLAT KL A90/2
FaberHEAVEN DUAL LIGHT A120 G/WH FLAT
FaberHEAVEN DUAL LIGHT A90 G/WH FLAT
FaberHEAVEN DUAL LIGHT A90 X FLAT
FaberHEAVEN GLASS 2.0 WH FLAT KL A90/2
Faber3050615739
Faber3050615740
Faber3500669936
Faber3500669937
Faber3500680092
FaberAIRHUBCEILING
FaberHEAVENLIGHTPRO
FaberHEAVENLIGHTPROA120XAH
FaberHEAVENLIGHTPROG/WHFLATKLA90
FaberHEAVENLIGHTPROXFLATKLA90
FaberINSIDEUP
FaberINSIDEUPIXKLA90
FaberINSIDEUPWHKLA90
Bekijk 1 tot 49 van 49 modellen

Recensies

(161)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email