Menu
Menu
Winkelwagen
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
Op voorraad

Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72

Model : MCFE04
(165)
€ 22,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,60
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72

€ 8,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 21,50
€ 43,00
Je bespaart 4%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 9%
4 x € 17,95
€ 71,80
Je bespaart 20%
Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72
€ 22,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72

Normale prijs: € 8,95
Staffelprijs: € 7,50
IN WINKELWAGEN

Electrolux Koolstoffilter MCFE04 / 9029800480 / EFF72

Het Electrolux afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een Electrolux afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Electrolux producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 265x235x15
Verpakking per 1
Merk Electrolux
Artikelnummer MCFE04
EAN 8720933792552
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant EFF72, 50290661003, 9029793636, E3CFF72, 50266284004, MCFE04, 9029800480, 902980048
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux942150232
Electrolux942490433
Electrolux942490434
Electrolux942492155
Electrolux942492156
Electrolux942492157
Electrolux942492158
Electrolux942492159
Electrolux942492177
Electrolux942492178
Electrolux942492179
Electrolux942492180
Electrolux942492181
Electrolux942492182
Electrolux942492183
Electrolux942492184
Electrolux942492185
Electrolux942492187
Electrolux942492189
Electrolux942492191
Electrolux942492193
Electrolux942492197
Electrolux942492202
Electrolux942492203
Electrolux942492204
Electrolux942492220
Electrolux942492223
Electrolux942492224
Electrolux942492225
Electrolux942492226
Electrolux942492227
Electrolux942492238
Electrolux942492285
Electrolux942492292
Electrolux942492302
Electrolux942492304
Electrolux942492305
Electrolux942492306
Electrolux942492308
Electrolux942492311
Electrolux942492312
Electrolux942492314
Electrolux942492315
Electrolux942492317
Electrolux942492321
Electrolux942492322
Electrolux942492323
Electrolux942492324
Electrolux942492325
Electrolux942492327
Electrolux942492329
Electrolux942492331
Electrolux942492339
Electrolux942492362
Electrolux942492364
Electrolux942492366
Electrolux942492526
Electrolux942492558
Electrolux942492560
Electrolux942492572
Electrolux942492573
Electrolux942492587
Electrolux942492588
Electrolux949610767
Electrolux949610778
Electrolux949610779
Electrolux949610780
Electrolux949610812
Electrolux949610843
Electrolux949610844
Electrolux949610845
Electrolux949610846
Electrolux949610847
Electrolux949610873
Electrolux949610874
Electrolux949610875
Electrolux949610876
Electrolux949610877
Electrolux949610878
Electrolux949610879
Electrolux949610881
Electrolux949610883
Electrolux949610885
Electrolux949610887
Electrolux949610891
Electrolux949610896
Electrolux949610897
Electrolux949610898
Electrolux949610936
Electrolux949610939
Electrolux949610940
Electrolux949610941
Electrolux949610942
Electrolux949610943
Electrolux949610944
Electrolux949610945
Electrolux949610961
Electrolux949610962
Electrolux949610963
Electrolux94249062400
Electrolux94249062600
Electrolux94249063500
Electrolux94249256300
Electrolux94249256301
Electrolux94249259501
Electrolux94249259502
Electrolux94249259700
Electrolux94249274200
Electrolux94249274201
Electrolux94249274202
ElectroluxAFCI9080ALU
ElectroluxCHI950X
ElectroluxD96W44N0/02
ElectroluxEFA12540X
ElectroluxEFA9620X
ElectroluxEFB60570DX
ElectroluxEFB90550BX
ElectroluxEFB90570DX
ElectroluxEFB90680BX
ElectroluxEFC1540X
ElectroluxEFC60465OK
ElectroluxEFC6620X
ElectroluxEFC90247X
ElectroluxEFC90460OX
ElectroluxEFC90461OX
ElectroluxEFC9460OX
ElectroluxEFC9540X
ElectroluxEFC9620X
ElectroluxEFC9630X
ElectroluxEFG60750X
ElectroluxEFG90563OX
ElectroluxEFL10380BX
ElectroluxEFL12680BX
ElectroluxEFL90566OX
ElectroluxEFT719X
ElectroluxEFT726X
ElectroluxEFV90380BX
ElectroluxIHGL1062CN
ElectroluxIHGL1262CN
ElectroluxIHGL9030
ElectroluxIHGL9040
ElectroluxIHL9028CN
ElectroluxWEGL1030
ElectroluxWHGL6030
ElectroluxWHGL9030
ElectroluxWHGL9040
ElectroluxWHGL9062CN
ElectroluxWHL6035
ElectroluxWHL9035
ElectroluxEFA90245X
ElectroluxEFL10566DX
ElectroluxERC236ST
ElectroluxERC936ST
ElectroluxIHGL1063CN
ElectroluxIHGL1263CN
ElectroluxIHGL9030CN
ElectroluxIHGL9031CN
ElectroluxIHGL9040CN
ElectroluxIHGL9041CN
ElectroluxIHSL1063CN
ElectroluxIHSL1263CN
ElectroluxWHGL9030CN
ElectroluxWHGL9031CN
ElectroluxWHGL9040CN
ElectroluxWHGL9041CN
ElectroluxWHL6035CN
ElectroluxWHL6037CN
ElectroluxWHL9035CN
ElectroluxWHL9037CN
ElectroluxWHSL9063CN
REX-ELECTROLUX94249016400
REX-ELECTROLUX94249016401
REX-ELECTROLUX94249016402
REX-ELECTROLUX94249024300
REX-ELECTROLUX94249253300
REX-ELECTROLUX94249253301
REX-ELECTROLUX94249253302
REX-ELECTROLUX94249253303
REX-ELECTROLUXCAV940X
REX-ELECTROLUXCAV941X
Bekijk 1 tot 180 van 180 modellen

Recensies

(165)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email