Menu
Menu
Winkelwagen
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
Op voorraad

Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm

Model : 4055081220
(189)
€ 17,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,83
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 4055081220 300x253x8mm

€ 15,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 17,50
€ 35,00
Je bespaart 3%
3 x € 16,95
€ 50,85
Je bespaart 6%
4 x € 15,95
€ 63,80
Je bespaart 11%
Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm
€ 17,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 4055081220 300x253x8mm

Normale prijs: € 15,50
Staffelprijs: € 13,50
IN WINKELWAGEN

Electrolux Metaalfilter 4055081220 300x253x8mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 300x253x8
Verpakking per 1
Merk Electrolux
Artikelnummer 4055081220
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055081220
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux942492558
Electrolux942492560
Electrolux942492587
Electrolux942492588
Electrolux94249062400
Electrolux94249062600
Electrolux94249063500
ElectroluxEFB12680BX
ElectroluxEFB60550BX
ElectroluxEFB60550DX
ElectroluxEFB60566BX
ElectroluxEFB60566DX
ElectroluxEFB60570DX
ElectroluxEFB60680BX
ElectroluxEFB70550BX
ElectroluxEFB70566BX
ElectroluxEFB70566OX
ElectroluxEFB90550BX
ElectroluxEFB90550DX
ElectroluxEFB90566BX
ElectroluxEFB90566DX
ElectroluxEFB90566OX
ElectroluxEFB90570DX
ElectroluxEFB90680BX
ElectroluxEFC60640X
ElectroluxEFC6064X
ElectroluxEFC90151K
ElectroluxEFC90151X
ElectroluxEFC90531X
ElectroluxEFC90640X
ElectroluxEFI711X
ElectroluxEFL10550DX
ElectroluxEFL10566DX
ElectroluxEFL12680BX
ElectroluxEFL90566OX
ElectroluxEFT716X
ElectroluxEFT719X
ElectroluxEFT726X
ElectroluxIHL9028CN
ElectroluxKFT716X
ElectroluxKFT717X
ElectroluxKFT719X
ElectroluxLFT517X
Bekijk 1 tot 43 van 43 modellen

Recensies

(189)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email