Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF02HB 320x320x9mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF02HB 320x320x9mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF02HB
Model : GF02HB
(223)
€ 17,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,46
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GF02HB 320x320x9mm
€ 17,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GF02HB 320x320x9mm

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 320x320x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF02HB
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF02HB
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica68116912
Elica208243204404
Elica208245304405
Elica208245304406
Elica208254204401
Elica208254204404
Elica208254204405
Elica208257404402
Elica208284061103
Elica208284061104
Elica208297704401
Elica208297761103
Elica208297861102
Elica208300704402
Elica208340004412
Elica208340004415
Elica208340004421
Elica208340004422
Elica208340004423
Elica208340004424
Elica208340004425
Elica208340004426
Elica208340004427
Elica208340004428
Elica208340004429
Elica208340004430
Elica208340051109
Elica208340061107
Elica208340061108
Elica208340061110
Elica208340061111
Elica208340061112
Elica208340061116
Elica208340061119
Elica208340061120
Elica208340061121
Elica208340061122
Elica208340061123
Elica208340061124
Elica208355404457
Elica208355404458
Elica208355404554
Elica208355404555
Elica208355404556
Elica208355405201
Elica68116392A
Elica68116393A
ElicaCIRCUS
ElicaCIRCUS PLUS ISLAND IX/A/90
ElicaCIRCUS PLUS IX/A/60
ElicaCIRCUS PLUS IX/A/90
ElicaCRYSTAL
ElicaEMOTION INLAY
ElicaFLAT GLASS
ElicaFLAT GLASS ISLAND PLUS IX/A/90
ElicaFLAT GLASS PLUS IX/A/60
ElicaFLAT GLASS PLUS IX/A/90
ElicaMAYA
ElicaNEW INDIA
ElicaNUVOLA
ElicaPRF0007341
ElicaPRF0007697
ElicaPRF0009377
ElicaPRF0030972
ElicaPRF0030972A
ElicaPRF0030974
ElicaPRF0030974A
ElicaPRF0038190
ElicaPRF0038210
ElicaPRF0038212
ElicaPRF0038212A
ElicaPRF0038230
ElicaPRF0038250
ElicaPRF0038251
ElicaPRF0038251A
ElicaPRF0038270
ElicaPRF0038271
ElicaPRF0048750A
ElicaPRF0048750B
ElicaPRF0048774A
ElicaPRF0048774B
ElicaPRF0048780A
ElicaPRF0048780B
ElicaPRF0049070A
ElicaPRF0049070B
ElicaPRF0049156A
ElicaPRF0049156B
ElicaPRF0049160A
ElicaPRF0049160B
ElicaPRF0051451
ElicaPRF0051451A
ElicaPRF0051454
ElicaPRF0051454A
ElicaPRF0051456
ElicaPRF0051456A
ElicaPRF0051460
ElicaPRF0051460A
ElicaPRF0051464
ElicaPRF0051464A
ElicaPRF0051467
ElicaPRF0051467A
ElicaPRF0094653
ElicaPRF0097367
ElicaPRF0097368
ElicaPRF0097369
ElicaPRF0097370
ElicaPRF0097371
ElicaPRF0097372
ElicaPRF0104045
ElicaREEF ISLAND IX/A/90
ElicaREEF ISLAND IX/A/90X60
ElicaREEF IX/A/60
ElicaREEF IX/A/90
ElicaSPOT
ElicaSPOTNG
ElicaTIFFANY
ElicaTIFFANY BL/F/110
ElicaTIFFANY BL/F/55
ElicaTIFFANY BL/F/55 709753
ElicaTIFFANY BL/F/80
ElicaTIFFANY BL/F/80 709756
ElicaTIFFANY QUARTZ/F/110
ElicaTIFFANY QUARTZ/F/80
ElicaTIFFANY SAND/F/55
ElicaTIFFANY SAND/F/55 709754
ElicaTIFFANY SAND/F/80
ElicaTIFFANY SAND/F/80 709757
ElicaTIFFANY WH/F/110
ElicaTIFFANY WH/F/55
ElicaTIFFANY WH/F/55 709752
ElicaTIFFANY WH/F/80
ElicaTIFFANY WH/F/80 709755
ElicaTOP CUBE
ElicaTRIBE IX/A/60
Elica208355406380
ElicaPRF0150293
ElicaTRIBE ISLAND
ElicaTRIBE ISLAND IX/A/90X60
Elica208202704401
Elica208202704402
Elica208202704403
Elica208202746603
Elica208202746604
Elica208202746605
Elica208202746606
Elica208202746607
Elica208202746608
Elica208202746609
Elica208202746613
Elica208202746614
Elica208202746615
Elica208202746616
Elica208202746617
Elica208202746618
Elica208202753202
Elica208202753203
Elica208202753204
Elica208202753205
Elica208202753206
Elica208202761001
Elica208202761701
Elica208202761702
Elica208202804401
Elica208202804402
Elica208202846604
Elica208202846605
Elica208202846606
Elica208202846608
Elica208202846609
Elica208202846610
Elica208202846613
Elica208202846614
Elica208202846615
Elica208202846616
Elica208202846617
Elica208202846618
Elica208202853203
Elica208202853204
Elica208202853205
Elica208202853206
Elica208202862001
Elica208202862002
Elica208203646602
Elica208239704401
Elica208239746602
Elica208239761001
Elica208243204401
Elica208245304404
Elica208254204403
Elica208262704403
Elica208262704404
Elica208262704405
Elica208262704409
Elica208355405202
Elica208355405203
Elica208355405205
Elica208355405206
Elica208355405207
ElicaPRF0004043
ElicaPRF0004050
ElicaPRF0004745
ElicaPRF0004756
ElicaPRF0005397
ElicaPRF0005416
ElicaPRF0007187
ElicaPRF0007187A
ElicaPRF0007263
ElicaPRF0007791
ElicaPRF0007799
ElicaPRF0007818
ElicaPRF0008489
ElicaPRF0009458
ElicaPRF0009469
ElicaPRF0009478
ElicaPRF0009920
ElicaPRF0010922
ElicaPRF0010932
ElicaPRF0011309
ElicaPRF0011339
ElicaPRF0011359
ElicaPRF0011384
ElicaPRF0012106
ElicaPRF0012343
ElicaPRF0012349
ElicaPRF0012890
ElicaPRF0012890A
ElicaPRF0013170
ElicaPRF0014054
ElicaPRF0014064
ElicaPRF0014497
ElicaPRF0014497A
ElicaPRF0014913
ElicaPRF0014925
ElicaPRF0014953
ElicaPRF0014953A
ElicaPRF0014968
ElicaPRF0014968A
ElicaPRF0014975
ElicaPRF0014986
ElicaPRF0015017
ElicaPRF0015021A
ElicaPRF0015263
ElicaPRF0015273
ElicaPRF0015273A
ElicaPRF0015478
ElicaPRF0015478A
ElicaPRF0015485
ElicaPRF0015485A
ElicaPRF0015490
ElicaPRF0015490A
ElicaPRF0016092
ElicaPRF0016616
ElicaPRF0017074
ElicaPRF0017525
ElicaPRF0018936
ElicaPRF0018942
ElicaPRF0018964
ElicaPRF0018965
ElicaPRF0019298
ElicaPRF0019298A
ElicaPRF0019928
ElicaPRF0019928A
ElicaPRF0019945
ElicaPRF0020640
ElicaPRF0020650
ElicaPRF0020661
ElicaPRF0020722
ElicaPRF0021627
ElicaPRF0021632
ElicaPRF0021800
ElicaPRF0021985
ElicaPRF0021985A
ElicaPRF0021985B
ElicaPRF0022008
ElicaPRF0022008A
ElicaPRF0022041
ElicaPRF0022041A
ElicaPRF0022076A
ElicaPRF0022165
ElicaPRF0022182
ElicaPRF0022491
ElicaPRF0022491A
ElicaPRF0022584
ElicaPRF0022774
ElicaPRF0022778
ElicaPRF0022779
ElicaPRF0022782
ElicaPRF0022783
ElicaPRF0022817
ElicaPRF0022890
ElicaPRF0022973
ElicaPRF0022973A
ElicaPRF0023227
ElicaPRF0023227A
ElicaPRF0023240
ElicaPRF0023240A
ElicaPRF0023258
ElicaPRF0023258A
ElicaPRF0023258B
ElicaPRF0023520
ElicaPRF0023527
ElicaPRF0024103
ElicaPRF0024110
ElicaPRF0024906
ElicaPRF0025023
ElicaPRF0025036
ElicaPRF0025045
ElicaPRF0025169
ElicaPRF0025193
ElicaPRF0025201
ElicaPRF0025206
ElicaPRF0025236
ElicaPRF0025753
ElicaPRF0025753A
ElicaPRF0025753B
ElicaPRF0025753C
ElicaPRF0026925
ElicaPRF0027512
ElicaPRF0027602
ElicaPRF0028221
ElicaPRF0028812
ElicaPRF0029991
ElicaPRF0030622
ElicaPRF0030647
ElicaPRF0030702
ElicaPRF0030712
ElicaPRF0031019
ElicaPRF0031020
ElicaPRF0032691
ElicaPRF0032700
ElicaPRF0032710
ElicaPRF0032808
ElicaPRF0035050
ElicaPRF0036530
ElicaPRF0045339
ElicaPRF0046496
ElicaPRF0046890
ElicaPRF0047655
ElicaPRF0066292
ElicaPRF0066630
ElicaPRF0066911
ElicaPRF0067032
ElicaPRF0069098
ElicaPRF0082070
ElicaPRF0082070A
ElicaPRF0082091
ElicaPRF0082091A
ElicaPRF0082173
ElicaPRF0082173A
ElicaPRF0082410
ElicaPRF0082410A
ElicaPRF0085957
ElicaPRF0085957A
ElicaPRF0085970
ElicaPRF0085970A
ElicaPRF0085984
ElicaPRF0085984A
ElicaPRF0085986
ElicaPRF0085986A
ElicaPRF0090988
ElicaPRF0090988A
ElicaPRF0097804
ElicaPRF0097811
ElicaPRF0098891
ElicaPRF0105261
ElicaPRF0105346
ElicaPRF0109428
ElicaPRF0109431
ElicaPRF0109437
ElicaPRF0109442
ElicaPRF0112341
ElicaPRF0113138
ElicaPRF0113918
ElicaPRF0113928
ElicaPRF0114653
ElicaPRF0114733
ElicaPRF0118370
ElicaPRF0118396
ElicaPRF0118397
ElicaPRF0118399
Bekijk 1 tot 380 van 380 modellen

Recensies

(223)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email