Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm
Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm
Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm
Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0009222
Model : GRI0009222
(264)
€ 21,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 17,77
Op Voorraad
2 x € 20,50
€ 41,00
Je bespaart 5%
3 x € 19,50
€ 58,50
Je bespaart 9%
4 x € 18,50
€ 74,00
Je bespaart 14%
Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm
€ 21,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GRI0009222 320x260x9mm

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 320x260x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0009222
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0009222
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica40113326
Elica9S91062029/1
Elica9S91092059
Elica9S91092059/1
Elica9S93092016/1
ElicaAKR 648/1 IX
ElicaAQUA VITAE
ElicaAQUA VITAE 60
ElicaAQUA VITAE 90
ElicaCH 90 SS GL
ElicaPRF0022558
ElicaPRF0023893
ElicaPRF0023893A
Elica208094004401
Elica208199546802
Elica208202046924
Elica208202046926
Elica208202046927
Elica208202046928
Elica208202046929
Elica208202046930
Elica208202046931
Elica208204346903
Elica208204346904
Elica208355405027
Elica208355405028
Elica208355405029
Elica208355405030
Elica208355405474
ElicaAQUAVITAEIXA70
ElicaCH60BL17295610 9F05066004A
ElicaCH60BL17295610 9F05066004B
ElicaCH60SS 40116259A
ElicaCH60SS15455508731220 PRF0006834A
ElicaCH60SS17295708 9F05062017A
ElicaCH60SS17295708 9F05062017B
ElicaCH90BL17296204 9F05096005A
ElicaCH90BL17296204 9F05096005B
ElicaCH90SS15455606737082 PRF0006844A
ElicaCH90SS17296106 9F05092016A
ElicaCH90SS17296106 9F05092016B
ElicaCHBOXMP60SS17296302 9S910620291
ElicaCHBOXMP90SS17296509 9S910920591
ElicaNIKITAIXF60 40110298
ElicaS88PU3V2HIXF90
Bekijk 1 tot 45 van 45 modellen

Recensies

(264)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email