Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0140277A 170x180mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0140277A 170x180mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0140277A
Model : GRI0140277A
(73)
€ 107,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 88,84
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GRI0140277A 170x180mm

€ 74,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GRI0140277A 170x180mm
€ 107,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GRI0140277A 170x180mm

Normale prijs: € 74,50
Staffelprijs: € 67,50
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter GRI0140277A 170x180mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 170x180
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0140277A
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0140277A
Diameter (mm) 170
Gebruiksduur (in maanden) 36
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208355405656
Elica208355405657
Elica208355405658
Elica208355405659
Elica208355405767
Elica208355405775
Elica208355405970
Elica208355405972
Elica208355405974
Elica208355406108
Elica208355406109
Elica208355406110
Elica208355406111
Elica208355406112
Elica208355406113
Elica208355406114
Elica208355406115
Elica208355406266
Elica208355406267
Elica208355406593
Elica208355406594
Elica208355406598
Elica208355406599
Elica208355406600
Elica208355406601
Elica208355406652
Elica208355406653
Elica208355406654
Elica208355406655
Elica208355406738
Elica208355406739
Elica208355406740
Elica208355406741
Elica208355406842
Elica208355406843
Elica208355406844
Elica208355406845
Elica208355406852
Elica208355406853
Elica208355406858
Elica208355406860
Elica208355406861
ElicaNIKOLATESLA FLAME
ElicaNIKOLATESLA FLAME BL/A/88 PRF0147740A
ElicaNIKOLATESLA FLAME GR/A/88 PRF0147742A
ElicaNIKOLATESLA FLAME GR/F/88 PRF0147743A
ElicaNIKOLATESLA LIBRA
ElicaNIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 PRF0147744A
ElicaNIKOLATESLA LIBRA BL/F/83 PRF0147745A
ElicaNIKOLATESLA LIBRA WH/A/83 PRF0147774A
ElicaNIKOLATESLA LIBRA WH/F/83 PRF0147775A
ElicaNIKOLATESLA PRIME
ElicaNIKOLATESLA PRIME BL/A/83 PRF0138475A
ElicaNIKOLATESLA PRIME BL/F/83 PRF0143159A
ElicaPRF0138475A
ElicaPRF0143159
ElicaPRF0143159A
ElicaPRF0147740
ElicaPRF0147740A
ElicaPRF0147741
ElicaPRF0147741A
ElicaPRF0147742
ElicaPRF0147742A
ElicaPRF0147743
ElicaPRF0147743A
ElicaPRF0147744
ElicaPRF0147744A
ElicaPRF0147745
ElicaPRF0147745A
ElicaPRF0147774
ElicaPRF0147774A
ElicaPRF0147775
ElicaPRF0147775A
ElicaPRF0155873
ElicaPRF0155874
ElicaPRF0159616
ElicaPRF0159621
ElicaPRF0159642
ElicaPRF0159655
Bekijk 1 tot 79 van 79 modellen

Recensies

(73)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email