Menu
Menu
Winkelwagen
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
Op voorraad

Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70

  • Merk: Faber
  • | Model: MCFE05
Model : MCFE05
(183)
€ 28,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 23,93
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber MCFE05 / EFF70 / 9029793552 / 112.0441.093

€ 19,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 28,95
€ 57,90
Je bespaart 0%
3 x € 28,50
€ 85,50
Je bespaart 2%
4 x € 27,50
€ 110,00
Je bespaart 5%
Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70
€ 28,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber MCFE05 / EFF70 / 9029793552 / 112.0441.093

Normale prijs: € 19,50
Staffelprijs: € 16,75
IN WINKELWAGEN

Faber Koolstoffilter MCFE05 / 9029800498 / EFF70 (2 St.)

Dit Faber koolstoffilter voor afzuigkappen helpt bij het reinigen van de lucht tijdens het koken. Wanneer de afzuigkap lucht aanzuigt, worden vet, stof en andere deeltjes door het filter opgevangen. Hierdoor blijven deze verontreinigingen uit de keukenlucht. Het filter bestaat uit verschillende lagen materiaal, waaronder een effectieve koolstoffilterlaag.

De actieve koolstof in het filter zorgt ervoor dat kookluchtjes en andere ongewenste geuren worden geabsorbeerd. Dankzij het grote opnamevermogen van de koolstof blijven geurdeeltjes in het filter hangen en komt er schonere lucht terug de ruimte in. Om de prestaties van de afzuigkap te behouden, is het belangrijk het koolstoffilter regelmatig te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Faber producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 195x140
Verpakking per 2
Merk Faber
Artikelnummer MCFE05
EAN 8720933792132
Artikelnummer(s) fabrikant 112.0157.242, 112.0441.093, 0449637, MCFE05
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0157.119
Faber110.0157.120
Faber110.0439.937
Faber110.0439.938
Faber110.0439.939
Faber5104005
Faber5104006
Faber5772785
Faber5772792
FaberALLEGRO S
FaberANGOLO
FaberCOTTAGE
FaberDIVA S
FaberFARM
FaberFLEXA
FaberFLEXA 6/40 GR60
FaberFLEXA VITRO
FaberIN-NOVA COMFORT EG6 X A120
FaberIN-NOVA COMFORT EG6 X A60
FaberIN-NOVA COMFORT EG6 X A90
FaberIN-NOVA COMFORT X A120
FaberIN-NOVA COMFORT X A60
FaberIN-NOVA COMFORT X A90
FaberINCA PLUS
FaberINCA PLUS 520 INOX
FaberINCA PLUS 700
FaberINCA PLUS 700 IX
FaberINCA PLUS INOX A52
FaberINCA PLUS INOX A70
FaberINCA SMART
FaberPLANIA
FaberTUSCANY
FaberWEST
FrankeFTC 6032 GR/XS
FrankeFTC 6032 GR/XS 110.0020.830
Bekijk 1 tot 35 van 35 modellen

Recensies

(183)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email