Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm

  • Merk: Alapure
  • | Model: MFR522
Model : MFR522
(180)
€ 29,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 24,75
Op Voorraad
2 x € 29,50
€ 59,00
Je bespaart 2%
3 x € 28,95
€ 86,85
Je bespaart 3%
4 x € 28,50
€ 114,00
Je bespaart 5%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0176.352 166x516mm
€ 29,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Metaalfilter 133.0176.352 166x516mm van Alapure MFR522

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken efficiënt uit de lucht te filteren. Dankzij de sterke en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap optimaal functioneren en worden kookgeuren en vetafzettingen merkbaar verminderd. Hierdoor draagt het filter bij aan een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en goed bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser worden uitgevoerd.

Voor een grondige en veilige schoonmaak adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige maar milde reiniger verwijdert eenvoudig hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor een optimaal resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Laat de filters volledig onderdompelen in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat vetresten loskomen.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en volledig drogen voordat u ze terugplaatst.

Reinigt u het filter liever in de vaatwasser? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en kies een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat verkleuring van metalen filters in de vaatwasser normaal is en geen invloed heeft op de werking of effectiviteit.

Belangrijk: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie, verwijder deze dan vóór gebruik. Deze folie dient uitsluitend als bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 166x516
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR522
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 133.0176.352, 133.0018.478
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0261.456
FaberFLEXA 6/40 GR 60
FaberFLEXA HIP AM/X A60
Faber110.0052.031315.005
Faber110.0052.031FLEXA HIP LG/X A60 EU NEUTRA
Faber110.0052.031FLEXA
Faber110.0058.637MAXIMA
Faber110.0058.637315.006
Faber110.0058.637MAXIMA PRO ELN AM/X A60 GR FB EXP
Faber110.0058.641315.005
Faber110.0058.641FLEXA M6/40 W/X A60 GR EU FABER
Faber110.0058.641FLEXA
Faber110.0060.318315.006
Faber110.0060.318MAXIMA HIP AM/X A60 EUROLUX
Faber110.0060.318MAXIMA
Faber110.0075.023MAXIMA
Faber110.0075.023315.006
Faber110.0075.023MAXIMA HIP AM/X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.025315.006
Faber110.0075.025CAPPA MAXIMA PRO AM/X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.025MAXIMA
Faber110.0075.068315.005
Faber110.0075.068CAPPA FLEXA HIP BK A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.068FLEXA
Faber110.0075.069FLEXA
Faber110.0075.069315.005
Faber110.0075.069CAPPA FLEXA HIP W A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.146315.005
Faber110.0075.146FLEXA HIP LG/X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.146FLEXA
Faber110.0082.097315.005
Faber110.0082.097FLEXA S/M LG/X 60 FB EXP
Faber110.0082.097FLEXA
Faber110.0151.431FLEXA
Faber110.0151.431315.005
Faber110.0151.431FLEXA LG/X A60 FABER EXP
Faber110.0152.545315.014
Faber110.0152.545NEW FLEXA
Faber110.0175.259FLEXA
Faber110.0175.259315.005
Faber110.0175.259FLEXA M6/40 W/X A60 FB EXP
Faber110.0184.601315.005
Faber110.0184.601FLEXA LG/ XA60 EUROLUX BY FABER
Faber110.0184.601FLEXA
Faber110.0184.602315.005
Faber110.0184.602FLEXA W A60 EUROLUX BY FABER
Faber110.0184.602FLEXA
Faber110.0184.818MAXIMA
Faber110.0184.818315.006
Faber110.0184.818MAXIMA EV8 AM/X A60 FB EXP
Faber110.0254.927315.005
Faber110.0254.927FLEXA C/FARETTI W A60
Faber110.0254.927FLEXA
Faber110.0255.438NEW FLEXA
Faber110.0255.438315.014
Faber110.0255.439315.014
Faber110.0255.439NEW FLEXA
Faber110.0255.608FLEXA 500 BK A60 EUROLUX BY FABER
Faber110.0255.608315.014
Faber110.0255.608NEW FLEXA
Faber110.0255.609NEW FLEXA
Faber110.0255.609FLEXA 500 W A60 EUROLUX BY FABER
Faber110.0255.609315.014
Faber110.0255.610315.014
Faber110.0255.610NEW FLEXA
Faber110.0255.610FLEXA 500 X A60 EUROLUX BY FABER
Faber110.0257.334MAXIMA 700 X A60 EUROLUX BY FB
Faber110.0257.334315.006
Faber110.0257.334MAXIMA
Faber110.0257.335315.006
Faber110.0257.335MAXIMA 900 X A60 EUROLUX BY FB
Faber110.0257.335MAXIMA
Faber110.0260.726NEW FLEXA
Faber110.0260.726FLEXA K40 W A60 FB EXP
Faber110.0260.726315.014
Faber110.0260.727315.014
Faber110.0260.727NEW FLEXA
Faber110.0260.727FLEXA K40 W/X A60 FB EXP
Faber110.0260.728FLEXA K40 AM/X A60 FB EXP
Faber110.0260.728315.014
Faber110.0260.728NEW FLEXA
Faber110.0261.4561100261456
Faber110.0261.456FLEXA HIP AM/X A60
Faber110.0261.456315.014
Faber110.0261.456NEW FLEXA
Faber110.0261.458315.014
Faber110.0261.458NEW FLEXA
Faber110.0261.458FLEXA HIP W A60
Faber110.0261.460315.014
Faber110.0261.460NEW FLEXA
Faber110.0261.460FLEXA HIP BK A60
Faber110.0261.859FLEXA LG A60
Faber110.0261.859315.014
Faber110.0261.859NEW FLEXA
Faber110.0274.589MAXIMA
Faber110.0274.589MAXIMA 600 X A60 EUROLUX BY FB
Faber110.0274.589315.006
Faber110.0283.103MAXIMA
Faber110.0283.103315.006
Faber110.0283.103DH-FSH-880(AM/X 60) NOLTE
Faber110.0285.519315.014
Faber110.0285.519NEW FLEXA
Faber110.0285.519FLEXA K40 BK A60 FB EXP
Faber110.0294.082FLEXA GLASS M6 W A60 FB EXP
Faber110.0294.082315.014
Faber110.0294.082NEW FLEXA
Faber110.0294.084NEW FLEXA
Faber110.0294.084FLEXA GLASS M6 BK A60 FB EXP
Faber110.0294.084315.014
Faber110.0300.752315.006
Faber110.0300.752MAXIMA
Faber110.0300.752WINNER EG6 X A60 EUROLUX BY FB
Faber110.0316.658315.005
Faber110.0316.658FLEXA HIP W A60 FB EXP
Faber110.0316.658FLEXA
Faber110.0316.659315.005
Faber110.0316.659FLEXA HIP BK A60 FB EXP
Faber110.0316.659FLEXA
Faber110.0316.663FLEXA
Faber110.0316.663315.005
Faber110.0316.663FLEXA HIP LG/X A60 FB EXP
Faber110.0316.667315.006
Faber110.0316.667MAXIMA
Faber110.0316.669FLEXA M6/40 BK A60 FB EXP
Faber110.0316.669315.005
Faber110.0316.669FLEXA
Faber110.0316.672FLEXA
Faber110.0316.672FLEXA M6/40 AM/X A60 FB EXP
Faber110.0316.672315.005
Faber110.0316.820315.006
Faber110.0316.820MAXIMA
Faber110.0316.820DH-FSH-880(AM/X 60)NOLTE
Faber110.0329.663FLEXA SPOTLIGHT W A60
Faber110.0329.663315.014
Faber110.0329.663NEW FLEXA
Faber110.0348.277FLEXA M6/40 W A60 EU FABER
Faber110.0348.277315.005
Faber110.0348.277FLEXA
Faber110.0348.595MAXIMA
Faber110.0348.595MAXIMA HIP AM/X A60
Faber110.0348.595315.006
Faber110.0348.613315.005
Faber110.0348.613FLEXA
Faber110.0348.613FLEXA 6/40 LG A60 FABER DE
Faber110.0348.723315.005
Faber110.0348.723FLEXA
Faber110.0348.723FLEXA M6/40 W A60 FB EXP
Faber110.0348.724FLEXA M6/40 BK/X A60 FB EXP
Faber110.0348.724315.005
Faber110.0348.724FLEXA
Faber110.0348.780315.005
Faber110.0348.780FLEXA
Faber110.0348.780FLEXA M6/40 W/X A60 FB EXP
Faber110.0352.659NEW FLEXA
Faber110.0352.659FLEXA INOX A60 FB EXP
Faber110.0352.659315.014
Faber110.0383.087315.006
Faber110.0383.087MAXIMA
Faber110.0383.087MAXIMA EG8 AM/X LED A60
Faber110.0389.223FLEXA M6 W/GL A60 FB EXP
Faber110.0389.223315.014
Faber110.0389.223NEW FLEXA
Faber110.0389.224NEW FLEXA
Faber110.0389.224FLEXA M6 BK/GL A60 FB EXP
Faber110.0389.224315.014
Faber110.0439.366315.006
Faber110.0439.366MAXIMA
Faber110.0439.366MAXIMA ECO EV8 AM/X A60
Faber315.0481.987FLEXA M6 W/X A60
Faber315.0481.987315.014
Faber315.0481.987NEW FLEXA
Faber315.0484.418FLEXA GLASS LUX BK A60
Faber315.0484.418315.014
Faber315.0484.418NEW FLEXA
Faber315.0484.420315.014
Faber315.0484.420NEW FLEXA
Faber315.0484.420FLEXA GLASS LUX W A60
Faber315.0484.435315.006
Faber315.0484.435MAXIMA
Faber315.0484.435MAXIMA TOUCH EV8 X A60 FABER
Faber315.0523.018315.006
Faber315.0523.018MAXIMA
Faber315.0523.018TELESCOPIC T3200 WHITE
Faber315.0523.019TELESCOPIC T3200 INOX
Faber315.0523.019315.006
Faber315.0523.019MAXIMA
Faber315.0523.021TELESCOPIC T3100 WHITE FABER
Faber315.0523.021315.014
Faber315.0523.021NEW FLEXA
Faber315.0523.022NEW FLEXA
Faber315.0523.022TELESCOPIC T3100 BROWN FABER
Faber315.0523.022315.014
Faber315.0523.023315.014
Faber315.0523.023NEW FLEXA
Faber315.0523.023TELESCOPIC T3100 INOX FABER
Faber315.0526.838MAXIMA ECO EV8 WH A60
Faber315.0526.838315.006
Faber315.0526.838MAXIMA
Faber315.0533.767MAXIMA
Faber315.0533.767MAXIMA TOUCH EV8 LED X A60
Faber315.0533.767315.006
Faber315.0534.352MAXIMA
Faber315.0534.352MAXIMA EV8 LED AM/X A60
Faber315.0534.352315.006
Faber315.0538.964315.014
Faber315.0538.964NEW FLEXA
Faber315.0538.964FLEXA S/M LG/X LED 60
Faber315.0547.779DTC 662 WH/XS DOMINOX
Faber315.0547.779315.014
Faber315.0547.779NEW FLEXA
Faber315.0547.824NEW FLEXA
Faber315.0547.824FLEXA W/X A60
Faber315.0547.824315.014
Faber315.0547.825315.014
Faber315.0547.825NEW FLEXA
Faber315.0547.825FLEXA PLUS LG A60
Faber315.0547.827FLEXA GLASS W A60
Faber315.0547.827315.014
Faber315.0547.827NEW FLEXA
Faber315.0547.828NEW FLEXA
Faber315.0547.828FLEXA GLASS BK A60
Faber315.0547.828315.014
Faber315.0547.829315.014
Faber315.0547.829NEW FLEXA
Faber315.0547.829FLEXA PLUS INOX A60
Faber315.0547.830TELESCOPIC T3100 WHITE
Faber315.0547.830315.014
Faber315.0547.830NEW FLEXA
Faber315.0547.831TELESCOPIC T3100 BROWN
Faber315.0547.831315.014
Faber315.0547.831NEW FLEXA
Faber315.0547.833315.014
Faber315.0547.833NEW FLEXA
Faber315.0547.833FLEXA PLUS SPOTLIGHT LED W A60
Faber315.0547.834315.014
Faber315.0547.834NEW FLEXA
Faber315.0547.834FLEXA W A60
Faber315.0547.835FLEXA W/X A60 EXP
Faber315.0547.835315.014
Faber315.0547.835NEW FLEXA
Faber315.0547.836NEW FLEXA
Faber315.0547.836FLEXA AM/X A60
Faber315.0547.836315.014
Faber315.0547.840315.014
Faber315.0547.840NEW FLEXA
Faber315.0547.840FLEXA BK A60
Faber315.0570.881FLEXA 400W A60 EUROLUX BY FB
Faber315.0570.881315.014
Faber315.0570.881NEW FLEXA
Faber315.0570.882NEW FLEXA
Faber315.0570.882FLEXA 400X A60 EUROLUX BY FB
Faber315.0570.882315.014
Faber315.0635.102315.014
Faber315.0635.102NEW FLEXA
Faber315.0635.102FLEXA NG W/X A60
Faber315.0635.104FLEXA NG AM/X A60
Faber315.0635.104315.014
Faber315.0635.104NEW FLEXA
Faber315.0635.106NEW FLEXA
Faber315.0635.106FLEXA NG GLASS BK A60
Faber315.0635.106315.014
Faber315.0635.107315.014
Faber315.0635.107NEW FLEXA
Faber315.0635.107FLEXA NG GLASS W A60
Faber315.0635.109FLEXA NG HIP BK A60
Faber315.0635.109315.014
Faber315.0635.109NEW FLEXA
Faber315.0635.132NEW FLEXA
Faber315.0635.132FLEXA NG HIP W A60
Faber315.0635.132315.014
Faber315.0635.133315.014
Faber315.0635.133NEW FLEXA
Faber315.0635.133FLEXA NG HIP AM/X A60
Faber315.0635.135FLEXA NG HIP AM/X FIX A60
Faber315.0635.135315.014
Faber315.0635.135NEW FLEXA
Faber315.0635.137FLEXA NG GLASS LUX BK A60
Faber315.0635.137315.014
Faber315.0635.137NEW FLEXA
Faber315.0635.138315.014
Faber315.0635.138NEW FLEXA
Faber315.0635.138FLEXA NG GLASS LUX WH A60
Faber315.0635.140315.006
Faber315.0635.140MAXIMA
Faber315.0635.140MAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60/2
Faber315.0635.142MAXIMA NG ECO EV8 WH A60/2
Faber315.0635.142315.006
Faber315.0635.142MAXIMA
Faber315.0635.144315.006
Faber315.0635.144MAXIMA
Faber315.0635.144MAXIMA NG EV8 LED AM/X A60/2
Faber315.0635.146MAXIMA
Faber315.0635.146MAXIMA NG TOUCH EV8 LED X A60/2
Faber315.0635.146315.006
FaberDTC 662315.0547.779
FaberDTC 662315.014
FaberDTC 662NEW FLEXA
FaberFLEXA 400315.0570.882
FaberFLEXA 400110.0255.438
FaberFLEXA 400315.014
FaberFLEXA 400110.0255.439
FaberFLEXA 400NEW FLEXA
FaberFLEXA 400315.0570.881
FaberFLEXA 500110.0255.608
FaberFLEXA 500NEW FLEXA
FaberFLEXA 500110.0255.609
FaberFLEXA 500110.0255.610
FaberFLEXA 500315.014
FaberFLEXA 6/40 GR 60FLEXA640GR60
FaberFLEXA AM/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA AM/X A60315.0547.836
FaberFLEXA AM/X A60315.014
FaberFLEXA BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA BK A60315.0547.840
FaberFLEXA BK A60315.014
FaberFLEXA GLASS BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA GLASS BK A60315.0547.828
FaberFLEXA GLASS BK A60315.014
FaberFLEXA GLASS LUX BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA GLASS LUX BK A60315.0484.418
FaberFLEXA GLASS LUX BK A60315.014
FaberFLEXA GLASS LUX W A60315.0484.420
FaberFLEXA GLASS LUX W A60315.014
FaberFLEXA GLASS LUX W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA GLASS M6 BK A60 FB EXP110.0294.084
FaberFLEXA GLASS M6 BK A60 FB EXP315.014
FaberFLEXA GLASS M6 BK A60 FB EXPNEW FLEXA
FaberFLEXA GLASS M6 W A60 FB EXP110.0294.082
FaberFLEXA GLASS M6 W A60 FB EXP315.014
FaberFLEXA GLASS M6 W A60 FB EXPNEW FLEXA
FaberFLEXA GLASS W A60315.0547.827
FaberFLEXA GLASS W A60315.014
FaberFLEXA GLASS W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA HIP AM/X A60110.0261.456
FaberFLEXA HIP AM/X A60315.014
FaberFLEXA HIP AM/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA HIP AM/X A60FLEXAHIPAMXA60
FaberFLEXA HIP BK A60110.0261.460
FaberFLEXA HIP BK A60315.014
FaberFLEXA HIP BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA HIP LG/X A60FLEXAHIPLGXA60
FaberFLEXA HIP W A60315.014
FaberFLEXA HIP W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA HIP W A60110.0261.458
FaberFLEXA INOX A60315.014
FaberFLEXA INOX A60NEW FLEXA
FaberFLEXA INOX A60110.0352.659
FaberFLEXA K40315.014
FaberFLEXA K40110.0260.727
FaberFLEXA K40NEW FLEXA
FaberFLEXA K40110.0260.728
FaberFLEXA K40110.0285.519
FaberFLEXA K40110.0260.726
FaberFLEXA LG A60315.014
FaberFLEXA LG A60NEW FLEXA
FaberFLEXA LG A60110.0261.859
FaberFLEXA M6 BK/GL A60 FB EXPNEW FLEXA
FaberFLEXA M6 BK/GL A60 FB EXP110.0389.224
FaberFLEXA M6 BK/GL A60 FB EXP315.014
FaberFLEXA M6 W/GL A60 FB EXPNEW FLEXA
FaberFLEXA M6 W/GL A60 FB EXP110.0389.223
FaberFLEXA M6 W/GL A60 FB EXP315.014
FaberFLEXA M6 W/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA M6 W/X A60315.0481.987
FaberFLEXA M6 W/X A60315.014
FaberFLEXA NG AM/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG AM/X A60315.0635.104
FaberFLEXA NG AM/X A60315.014
FaberFLEXA NG GLASS BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG GLASS BK A60315.0635.106
FaberFLEXA NG GLASS BK A60315.014
FaberFLEXA NG GLASS LUX BK A60315.0635.137
FaberFLEXA NG GLASS LUX BK A60315.014
FaberFLEXA NG GLASS LUX BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG GLASS LUX WH A60315.0635.138
FaberFLEXA NG GLASS LUX WH A60315.014
FaberFLEXA NG GLASS LUX WH A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG GLASS W A60315.0635.107
FaberFLEXA NG GLASS W A60315.014
FaberFLEXA NG GLASS W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG HIP AM/X A60315.0635.133
FaberFLEXA NG HIP AM/X A60315.014
FaberFLEXA NG HIP AM/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG HIP AM/X FIX A60315.0635.135
FaberFLEXA NG HIP AM/X FIX A60315.014
FaberFLEXA NG HIP AM/X FIX A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG HIP BK A60315.0635.109
FaberFLEXA NG HIP BK A60315.014
FaberFLEXA NG HIP BK A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG HIP W A60315.014
FaberFLEXA NG HIP W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG HIP W A60315.0635.132
FaberFLEXA NG W/X A60315.014
FaberFLEXA NG W/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA NG W/X A60315.0635.102
FaberFLEXA PLUS INOX A60315.014
FaberFLEXA PLUS INOX A60NEW FLEXA
FaberFLEXA PLUS INOX A60315.0547.829
FaberFLEXA PLUS LG A60315.014
FaberFLEXA PLUS LG A60NEW FLEXA
FaberFLEXA PLUS LG A60315.0547.825
FaberFLEXA PLUS SPOTLIGHT LED W A60315.014
FaberFLEXA PLUS SPOTLIGHT LED W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA PLUS SPOTLIGHT LED W A60315.0547.833
FaberFLEXA S/M LG/X LED 60NEW FLEXA
FaberFLEXA S/M LG/X LED 60315.0538.964
FaberFLEXA S/M LG/X LED 60315.014
FaberFLEXA SPOTLIGHT W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA SPOTLIGHT W A60110.0329.663
FaberFLEXA SPOTLIGHT W A60315.014
FaberFLEXA W A60NEW FLEXA
FaberFLEXA W A60315.0547.834
FaberFLEXA W A60315.014
FaberFLEXA W/X A60315.014
FaberFLEXA W/X A60NEW FLEXA
FaberFLEXA W/X A60315.0547.824
FaberFLEXA W/X A60315.0547.835
FaberMAXIMA 600315.006
FaberMAXIMA 600MAXIMA
FaberMAXIMA 600110.0274.589
FaberMAXIMA 700MAXIMA
FaberMAXIMA 700110.0257.334
FaberMAXIMA 700315.006
FaberMAXIMA ECO EV8 AM/X A60MAXIMA
FaberMAXIMA ECO EV8 AM/X A60110.0439.366
FaberMAXIMA ECO EV8 AM/X A60315.006
FaberMAXIMA ECO EV8 WH A60MAXIMA
FaberMAXIMA ECO EV8 WH A60315.0526.838
FaberMAXIMA ECO EV8 WH A60315.006
FaberMAXIMA EG8 AM/X LED A60MAXIMA
FaberMAXIMA EG8 AM/X LED A60110.0383.087
FaberMAXIMA EG8 AM/X LED A60315.006
FaberMAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60/2315.006
FaberMAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60/2315.0635.140
FaberMAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60/2MAXIMA
FaberMAXIMA NG ECO EV8 WH A60/2315.006
FaberMAXIMA NG ECO EV8 WH A60/2MAXIMA
FaberMAXIMA NG ECO EV8 WH A60/2315.0635.142
FaberMAXIMA NG TOUCH EV8 LED X A60/2315.006
FaberMAXIMA NG TOUCH EV8 LED X A60/2MAXIMA
FaberMAXIMA NG TOUCH EV8 LED X A60/2315.0635.146
FaberMAXIMA TOUCH EV8 LED X A60315.006
FaberMAXIMA TOUCH EV8 LED X A60MAXIMA
FaberMAXIMA TOUCH EV8 LED X A60315.0533.767
FaberMAXIMA TOUCH EV8 X A60315.006
FaberMAXIMA TOUCH EV8 X A60MAXIMA
FaberMAXIMA TOUCH EV8 X A60315.0484.435
FaberNEW FLEXA W/X F60315.014
FaberNEW FLEXA W/X F60NEW FLEXA
FaberNEW FLEXA W/X F60110.0152.545
FaberTELESCOPIC T3100315.014
FaberTELESCOPIC T3100315.0523.023
FaberTELESCOPIC T3100NEW FLEXA
FaberTELESCOPIC T3100315.0547.830
FaberTELESCOPIC T3100315.0523.021
FaberTELESCOPIC T3100315.0547.831
FaberTELESCOPIC T3100315.0523.022
FaberWINNER EG6 X A60 EUROLUX BY FB315.006
FaberWINNER EG6 X A60 EUROLUX BY FBMAXIMA
FaberWINNER EG6 X A60 EUROLUX BY FB110.0300.752
Faber630000003
Faber630000075
Faber630000076
Faber630000160
Faber630001871
Faber630005378
Faber1100052031
Faber1100152545
Faber1100184818
Faber1100250728
Faber1100260278
Faber1100260726
Faber1100260727
Faber1100261456
Faber1100261458
Faber1100261460
Faber1100285519
Faber1100294082
Faber1100294084
Faber1100329663
Faber1100352659
Faber1100383087
Faber1100389223
Faber1100389224
Faber1100439277
Faber3150481987
Faber3150484418
Faber3150484420
Faber3150484435
Faber3150523021
Faber3150523022
Faber3150523023
Faber3150526838
Faber3150533767
Faber3150538964
Faber3150547824
Faber3150547825
Faber3150547827
Faber3150547828
Faber3150547829
Faber3150547830
Faber3150547831
Faber3150547833
Faber3150547834
Faber3150547835
Faber3150547836
Faber3150547840
Faber3150635102
Faber3150635104
Faber3150635106
Faber3150635107
Faber3150635109
Faber3150635132
Faber3150635133
Faber3150635135
Faber3150635137
Faber3150635138
Faber3150635140
Faber3150635142
Faber3150635146
FaberFLEXA 1M 2080 S LD
FaberFLEXA 1M 33C H S LLED
FaberFLEXA AM/X A60
FaberFLEXA BK A60
FaberFLEXA GLASS BK A60
FaberFLEXA GLASS LUX BK A60
FaberFLEXA GLASS LUX W A60
FaberFLEXA GLASS M6 BK A60
FaberFLEXA GLASS W A60
FaberFLEXA HIP AM/X A60 FB EXP
FaberFLEXA HIP BK A60
FaberFLEXA HIP BK A60 FB EXP
FaberFLEXA HIP LG/X A60
FaberFLEXA HIP W A60
FaberFLEXA HIP W A60 FB EXP
FaberFLEXA INOX A60 FB EXP
FaberFLEXA K40 AM/X A60
FaberFLEXA K40 BK A60 FB EXP
FaberFLEXA M6 AM/X A60
FaberFLEXA M6 BK/GL A60 FB EXP
FaberFLEXA M6 W A60 FB EXP
FaberFLEXA M6 W/GL A60 FB EXP
FaberFLEXA M6 W/X A60
FaberFLEXA M6/40 W A60 FB EXP
FaberFLEXA M6/40 W/X A60 EU
FaberFLEXA NG AM/X A60
FaberFLEXA NG GLASS BK A60
FaberFLEXA NG GLASS LUX BK A60
FaberFLEXA NG GLASS LUX WH A60
FaberFLEXA NG GLASS W A60
FaberFLEXA NG HIP AM/X A60
FaberFLEXA NG HIP AM/X FIX A60
FaberFLEXA NG HIP BK A60
FaberFLEXA NG HIP W A60
FaberFLEXA NG W/X A60
FaberFLEXA PLUS GA A60
FaberFLEXA PLUS INOX A60
FaberFLEXA PLUS SPOTLIGHT LED W A60
FaberFLEXA S/M LG/X LED 60
FaberFLEXA SPOTLIGHT W A60
FaberFLEXA W A60
FaberFLEXA W/X A60
FaberFLEXA W/X A60 EXP
FaberLF XA GLASS M6 W A60
FaberMAXIMA DH-FSH-880
FaberMAXIMA ECO EV8 WH A60
FaberMAXIMA EG8 AM/X A60 FB EXP
FaberMAXIMA EG8 AM/X LED A60
FaberMAXIMA HIP AM/X A60
FaberMAXIMA NG ECO EV8 AM/X A60
FaberMAXIMA NG ECO EV8 WH A60
FaberMAXIMA NG TOUCH EV8 LED X A60
FaberMAXIMA TOUCH EV8 A A60
FaberMAXIMA TOUCH EV8 LED X A60
FaberNEW FLEXA
FaberNEW FLEXA W/X F60
FaberTELESCOPIC T3100 BROWN
FaberTELESCOPIC T3100 INOX
FaberTELESCOPIC T3100 WHITE
Bekijk 1 tot 579 van 579 modellen

Recensies

(180)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email