Menu
Menu
Winkelwagen
Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm
Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm
Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm
Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm
Op voorraad

Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm

  • Merk: Faber
  • | Model: 1330071330
Model : 1330071330
(199)
€ 16,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 13,64
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 1330071330 300x252x9mm

€ 11,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 15,95
€ 31,90
Je bespaart 3%
3 x € 15,50
€ 46,50
Je bespaart 6%
4 x € 14,50
€ 58,00
Je bespaart 12%
Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm
€ 16,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 1330071330 300x252x9mm

Normale prijs: € 11,95
Staffelprijs: € 9,95
IN WINKELWAGEN

Faber Metaalfilter 1330071330 300x252x9mm

Dit hoogwaardige metalen vetfilter is ontworpen om effectief vet en olie uit de lucht te filteren. Het metaalfilter is bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het ideaal is voor optimale prestaties van uw afzuigkap. Langdurig gebruik kan echter resulteren in verstopte filters als gevolg van vette dampen tijdens het koken. Zorg er daarom voor dat uw metaalfilter op tijd wordt vervangen.

Met de juiste zorg en onderhoud blijven deze filters effectief en dragen ze bij aan een gezonde keukenomgeving. In veel afzuigkapinstallaties worden zowel metaalfilters als koolstoffilters gebruikt. Vervang uw koolstoffilter ook op tijd. Deze koolstoffilters zijn ook bij ons te verkrijgen.

Belangrijk: Indien er zich een blauwe folie om uw metalen filter bevindt, gelieve deze te verwijderen. Deze folie heeft als doel uw metalen filter te beschermen.

 

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 300x253x7
Verpakking per 1
Merk Faber
Artikelnummer 1330071330
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 133.0071.330, 1330071330, 13MC0261, 1330017054, 4268960, 133.0017.054
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber6027400
Faber6027421
Faber6027422
Faber6027423
Faber6027424
Faber6027445
Faber6027450
Faber6027452
Faber6027457
Faber630003800
Faber630006232
FaberALTO
FaberALTO ISOLA HIP X A90 110.0460.006
FaberALTO/2 HIP X A120 FB EXP 630000492
FaberALTO/2 HIP X A60 FB EXP 630000490
FaberALTO/2 HIP X A90 FB EXP 110.0346.604
FaberALTO/2 HIP2F X A90 EU FB 5910160
FaberALTO/2 HIP2F XA120 EU FB 5910161
FaberALTO/2 X A60 FB EXP 630002950
FaberALTO/2 X A90 FB EXP 630002951
FaberAPART
FaberASTRA/2-900-MURALE
FaberBRICK X A60 NEW AIR 110.0060.975
FaberBRICK X A90 NEW AIR 110.0060.977
FaberCUBIA ACTIVE HIP X A60 FB EXP 630005170
FaberCUBIA ISLA PRO 60 NEL INOX 110.0064.784
FaberCUBIA ISLA PRO 60 NEL INOX V2
FaberCUBIA PRO 60 NEL
FaberCUBIA PRO 60 NEL ALTO
FaberCUBIA PRO 60 NEL ALTO 90 110.0064.787
FaberCUBIA PRO 60 X
FaberDH-PBX60
FaberDROP
FaberEGYZIA ANGOLO HIP BK
FaberEGYZIA ANGOLO HIP W
FaberEGYZIA ANGOLO HIP X
FaberFABER SMART PRO 72 INOX V2
FaberFUTURA
FaberFUTURA HIP X 90DX FL.G. 6056550
FaberFUTURA HIP X 90SX FL G 6056551
FaberFUTURA HIP X DX 90
FaberFUTURA HIP X SX 90
FaberFUTURA X A 90 SX 110.0348.591
FaberHD50WH
FaberK40 X 90 STILO
FaberMAGNUM HIP N X A 90EU FB 6068602
FaberMAGNUM PLUS HIP X/V A90 110.0460.009
FaberMAGNUM PLUS X/X
FaberMOSAIKO BK A60 EU FB 5973014
FaberMOSAIKO BK A90 EU FB 5973015
FaberMOSAIKO PRO VARIO X A90 FB EXP 110.0348.637
FaberMOSAIKO W A60 EU FB 5973012
FaberMOSAIKO W A90 EU FB 5973013
FaberMOSAIKO X 60
FaberMOSAIKO X 90
FaberMOSAIKO X A60 5973000
FaberMOSAIKO X A60 E/CL EU FB 630001598
FaberMOSAIKO X A60 EU FB 5973010
FaberMOSAIKO X A90 E/CL EU FB 630001600
FaberMOSAIKO X A90 EU FB 5973011
FaberNOVA SOFT 3VBKA60
FaberNOVA SOFT 3VBKA90
FaberNOVA SOFT 3VDGF60
FaberNOVA SOFT 3VDGF90
FaberNOVA SOFT 3VXA60
FaberNOVA SOFT 3VXA90
FaberNOVA SOFT 3VXF60
FaberNOVA SOFT 3VXF90
FaberNOVA SOFT SHIP 9412
FaberNOVA SXA90 NOBILIA
FaberSMART PRO E
FaberSTILO
FaberSTILO 90 DX
FaberSTILO 90 DX 110.0061.786
FaberSTILO 90 SX
FaberSTILO 90 SX 110.0061.787
FaberSTILO ADVANCE EG8 X A90 110.0248.543.82
FaberSTILO H 120 INOX
FaberSTILO H 60 INOX
FaberSTILO HIP AL A120 FL G 5910554
FaberSTILO HIP AL A90 FL G 5910550
FaberSTILO ISOLA HIP AL A90 FB EXP 110.0460.013
FaberSTILO ISOLA HIP X A90 110.0460.005
FaberSTILO X 90
FaberSTILO/3 M6 AL A90 FB EXP 110.0444.154
FaberSTILO/4 K40 X 90
FaberSTILUX
FaberSTRIP BK A60 NEW AIR 110.0061.015
FaberSTRIP PB W A60
FaberSTRIP PB X A70
FaberSTRIP PB X A90
FaberSTRIP W A60 NEW AIR 110.0061.012
FaberSTRIP X A60 NEW AIR 110.0061.020
FaberSTRIP X A70 NEW AIR 110.0061.025
FaberSTRIP X A90 NEW AIR 110.0061.029
FaberSYNTESIS 60 BK (PB)
FaberSYNTESIS 60 W (PB)
FaberSYNTESIS 60 X (PB)
FaberSYNTESIS 90 BK (PB)
FaberSYNTESIS 90 W (PB)
FaberSYNTESIS 90 X (PB)
FaberTENDER
FaberTENDER H
FaberTENDER H 60
FaberTENDER H 90
FaberTENDER H 90 INOX
FaberTENDER HIP X A60 EU EST 110.0346.616
FaberTENDER HIP X A90 EU EST 110.0346.617
FaberTENDER M 60 C
FaberTENDER M 60 X
FaberTENDER M 90 C
FaberTENDER M 90 X
FaberAPART S60 IX
Faber5901400
Faber5901401
Faber5901403
Faber5901404
Faber5901405
Faber5901406
Faber5901410
Faber5901411
Faber5910000
Faber5910001
Faber5910405
Faber5910406
Faber5910606
Faber5971502
Faber5971503
Faber5971507
Faber5971701
Faber5971703
Faber5971704
Faber5971705
Faber5971706
Faber5971707
Faber6015002
Faber6015600
Faber6015601
Faber6015602
Faber6015603
Faber6015604
Faber6025885
Faber6026150
Faber6026151
Faber6028084
Faber6028086
Faber6028092
Faber6028093
Faber6028094
Faber6028096
Faber6028097
Faber6028512
Faber6028550
Faber6028551
Faber6028860
Faber6028863
Faber6028865
Faber6044001
Faber6044002
Faber6044053
Faber6044211
Faber6044260
Faber6054118
Faber6056555
Faber6056556
Faber6056557
Faber6068100
Faber6068101
Faber6300294
Faber6300380
Faber630001038
Faber630001069
Faber1100464086
Faber1100464087
FaberALTO X A60
FaberALTO X A90
FaberASTRA GM
FaberASTRA ISOLA BK
FaberASTRA ISOLA GM
FaberASTRA ISOLA GN
FaberASTRA ISOLA RD
FaberASTRA ISOLA W
FaberCLEO CUA A90
FaberCLEO GH A60
FaberCLEO GH A90
FaberCLEO HIP AV A60
FaberCLEO HIP AV A90
FaberCLEO HIP CUA A60
FaberCLEO HIP CUA A90
FaberCLEO HIP GH A90
FaberCLEO HIP X A90
FaberEGYZIA ANGOLO A.HIP BK FL
FaberEGYZIA ANGOLO A.HIP W FL
FaberEGYZIA ANGOLO A.X.
FaberEGYZIA BK A120
FaberEGYZIA BK CR.OT 90 FL G.
FaberEGYZIA BK CU A120
FaberEGYZIA BK FR.P A120
FaberEGYZIA BK FR.P A90
FaberEGYZIA HIP BK A60 FL G.
FaberEGYZIA HIP BK A90 FL G.
FaberEGYZIA S/M.BK 90 FL G.
FaberEGYZIA S/M.W 90 FL G.
FaberEGYZIA S/M.X 60 FL G.
FaberEGYZIA X FR.G A120
FaberEGYZIA X FR.P A120
FaberEGYZIA X FR.P A90
FaberFUTURA HIP BK90 SX FL G.
FaberFUTURA HIP X 120DX FL G.
FaberFUTURA HIP X 120SX FL G.
FaberISOLA BK A60X60
FaberISOLA BK F60
FaberISOLA DCH03SS 19.6A
FaberISOLA ITALIA 120 ASP.ARC
FaberISOLA W A60X60
FaberISOLA X F60
FaberISOLA X F90
FaberLUXOR DCH01BK16A
FaberMAGNUM L X/X A120
FaberMAGNUM L X/X A90
FaberPERLA CLASSIC GHO A60
FaberPERLA CLASSIC GHO A90
FaberPERLA HD 9R PA
FaberRONDA X A60
FaberRONDA X A90
FaberSTILO AL A120
FaberSTILO AL A90
FaberSTILO X A120
FaberSTILO/3 X A120
FaberTRIM HIP EG/GD A120
FaberTRIM HIP EG/GD A90
FaberTRIM HIP GH/GD A90
FaberTRIM HIP GH/XL A120
FaberTRIM HIP GH/XL A90
FaberTRIM HIP OW/AL A90
FaberTRIM HIP X/XL A120
FaberTRIM HIP X/XL A90
Faber630001026
Bekijk 1 tot 238 van 238 modellen

Recensies

(199)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email