Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm

  • Merk: Alapure
  • | Model: MFR31
Model : MFR31
(267)
€ 24,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,62
Op Voorraad
2 x € 23,95
€ 47,90
Je bespaart 4%
3 x € 22,95
€ 68,85
Je bespaart 8%
4 x € 20,95
€ 83,80
Je bespaart 16%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 4055135349 506x300x8mm
€ 24,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Ikea Metaalfilter 4055135349 506x300x8mm van Alapure MFR31

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 506x300x8
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR31
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055135349, AS-MF395
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ELECTROLUX06 01 5194249258102
ELECTROLUXECC 6151 S95600614400
ELECTROLUXEFC 60151 KEFC60151K
ELECTROLUXEFC 60151 K94249258300
ELECTROLUXEFC 60151 K94249258301
ELECTROLUXEFC 60151 W94249258201
ELECTROLUXEFC 60151 WEFC60151W
ELECTROLUXEFC 60151 W94249258200
ELECTROLUXEFC 60151 X94249258102
ELECTROLUXEFC 60151 X94249258100
ELECTROLUXEFC 60151 X94249258101
ELECTROLUXEFC 60151 X94249298800
ELECTROLUXEFC 60151 X94249263700
ELECTROLUXEFC 60151 X94249243501
ELECTROLUXEFC 60151 XEFC60151X
ELECTROLUXEFC 60151 X94249263701
ELECTROLUXEFC 62380 OXEFC62380OX
ELECTROLUXEFC 62380 OX94249037000
ELECTROLUXEFC 62380 OX94249037002
ELECTROLUXEFC 90151 X94249243401
ELECTROLUXEFC 90151 XEFC90151X
ELECTROLUXSF 6131 XSF6131X
IkeaLUFTIG94249268500
IkeaLUFTIG94249268200
IkeaLUFTIGLUFTIG
IkeaLUFTIG94249276600
IkeaLUFTIG94249268300
IkeaLUFTIG94249268400
IkeaLUFTIG 00222402LUFTIG00222402
IkeaLUFTIG 0022240294249268300
IkeaLUFTIG 2022240194249268400
IkeaLUFTIG 20222401LUFTIG20222401
IkeaLUFTIG 40222400LUFTIG40222400
IkeaLUFTIG 4022240094249268200
IkeaLUFTIG 5030459494249287601
IkeaLUFTIG 50304594LUFTIG50304594
IkeaLUFTIG 5030459494249287600
IkeaLUFTIG 7030459394249287500
IkeaLUFTIG 70304593LUFTIG70304593
IkeaLUFTIG 80222403LUFTIG80222403
IkeaLUFTIG 8022240394249268500
IkeaLUFTIG 90304592LUFTIG90304592
IkeaLUFTIG 9030459294249287400
IkeaLUFTIG 9030459294249287401
IkeaLUFTIG 9032214394249290600
IkeaLUFTIG 9032214394249290601
IkeaLUFTIG 90322143LUFTIG90322143
IkeaLUFTIG
IkeaLUFTIG 00222402
IkeaLUFTIG 20222401
IkeaLUFTIG 40222400
IkeaLUFTIG 50304594
IkeaLUFTIG 70304593
IkeaLUFTIG 80222403
IkeaLUFTIG 90304592
IkeaLUFTIG 90322143
IkeaRYTMISK 60CM
IkeaRYTMISK 803.889.69
IkeaRYTMISK 60 803.889.69
VALBERGHD 60 NHD60N
VALBERGHD 60 XHD60X
VALBERGVAL HD 60 X-FIVALHD60XFI
VoltaSEPARATOR90008464800
VoltaU11290905650100
ZANUSSIZEV 6940 FBA J0494949218800
ZANUSSIZHC 6131 X94249262800
ZANUSSIZHC 6131 X94249243204
ZANUSSIZHC 6131 X94249292900
ZANUSSIZHC 6131 X94249262801
ZANUSSIZHC 6131 X94249292901
ZANUSSIZHC 6131 X94249243201
ZANUSSIZHC 6131 XZHC6131X
Bekijk 1 tot 72 van 72 modellen

Recensies

(267)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email