Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000

Model : HFK3800
(215)
€ 12,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 10,70
Op Voorraad
2 x € 12,50
€ 25,00
Je bespaart 3%
3 x € 11,95
€ 35,85
Je bespaart 8%
4 x € 10,95
€ 43,80
Je bespaart 15%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor TurboAir CFC0038000
€ 12,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

TurboAir CFC0038000 Koolstoffilter van Alapure HFK3800

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter.

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK3800
EAN 8720933714035
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant Modèle 58, FC TT14, Type 58, CFC0141571, KIT0161393, CFC0038000, AS-AZKF490
Dikte (mm) 52
Diameter (mm) 140
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
TurboairTT14 LX/GR/VT/A/60
TurboairTT14 LX/GR/VT/A/50
TurboairPRF0153179
TurboairPRF0151708
TurboairPRF0151707
TurboairPRF0105309
TurboairPRF0105302
TurboairPRF0105279
TurboairPRF0093535
TurboairPRF0093529
TurboairPRF0093521
TurboairPRF0093517
TurboairPRF0078350
TurboairPRF0045675B
TurboairPRF0045675A
TurboairPRF0045675
TurboairPRF0045674B
TurboairPRF0045674A
TurboairPRF0045674
TurboairPRF0045673
TurboairPRF0045672
TurboairLEI GR/A/72
TurboairLEI GR/A/52
Turboair2083554055428
Turboair208355405429
Turboair208355405382
Turboair208355405160
Turboair208355405159
Turboair208342246621
Turboair208342246620
Turboair208342246619
Turboair208342246618
Turboair208342246617
Turboair208342246616
Turboair208342246615
Turboair208342246614
Turboair208342246613
Turboair208342246609
Turboair208342246608
Turboair208342246605
TurboairTT14 LX/GR/VT/A/90
TurboairTT14 LX/GRX/F/60
TurboairTT14 LX/GRX/F/90
TurboairTT14 ST/BL/A/60
TurboairTT14 ST/GRX/A/60
TurboairTT14 ST/GRX/F/50
TurboairTT14 ST/GRX/F/60
TurboairTT14 ST/WH/A/50
TurboairTT14 ST/WH/A/60
TurboairTT14 STD BL/A/50
TurboairLEI C
TurboairLEI C GR/A/52
TurboairLEI C GR/A/72
TurboairPRF0151709
TurboairPRF0151710
TurboairLEI S
TurboairLEI S GR/F/52
TurboairLEI S GR/F/72
TurboairPRF0185351
TurboairPRF0185358
TurboairPRF0188250
TurboairPRF0188251
TurboairVEDO 2.0
TurboairVEDO 2.0 GR/A/60
TurboairVEDO 2.0 GR/A/90
Bekijk 1 tot 65 van 65 modellen

Recensies

(215)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email