Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm

Model : MFR40
(156)
€ 8,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 7,02
Op Voorraad
2 x € 7,95
€ 15,90
Je bespaart 6%
3 x € 7,50
€ 22,50
Je bespaart 12%
4 x € 6,95
€ 27,80
Je bespaart 18%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Turboair GRI0009219A 304x267x9mm
€ 8,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Turboair Metaalfilter GRI0009219A 304x267x9mm van Alapure MFR40

Het hoogwaardige metalen vetfilter van Alapure is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 304x267x9
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR40
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055250429, AS-MF080, KIT0010805
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Turboair208161446603
Turboair208161446606
Turboair208165646603
Turboair208165646604
Turboair208242446619
Turboair208242446620
Turboair208242446625
Turboair208242446626
Turboair208297646601
Turboair208325146601
Turboair208325146602
Turboair208350746606
Turboair208350746611
Turboair208355404472
Turboair208355404776
Turboair208355404777
Turboair208355404848
Turboair208355405053
Turboair208355405056
Turboair208355405057
Turboair208355405058
Turboair208355405059
Turboair208355405122
Turboair208355405128
Turboair208355405129
Turboair208355405130
Turboair208355405131
Turboair208355405135
Turboair208355405136
Turboair208355405137
Turboair208355405138
Turboair208355405319
Turboair208355405320
Turboair55915388A
Turboair55915393A
Turboair55915416A
Turboair55915417A
Turboair57317036A
Turboair62615816A
Turboair62615817A
Turboair68415698B
Turboair68415698C
Turboair68415699B
Turboair68415699C
TurboairARENA 60X100/LX/A/IX
TurboairARENA 60X120/LX/A/IX/H8
TurboairARENA IX/A
TurboairCERTOSA AN/A/60/PB
TurboairCERTOSA AN/A/90/SS/PB
TurboairCERTOSA CR/A/60/PB
TurboairCERTOSA CR/A/90/SS/PB
TurboairCERTOSA IX/A/60
TurboairCERTOSA IX/A/60/PB
TurboairCERTOSA IX/A/60/PB/SS
TurboairCERTOSA IX/A/90
TurboairCERTOSA IX/A/90/PB
TurboairCERTOSA IX/A/90/PB/SS
TurboairCERTOSA IX/F/60/SS/PB/LX
TurboairCERTOSA IX/F/90/SS/PB/LX
TurboairGIOIA IX/F/50 PRF0005291
TurboairGIOIA WH/F/50 71716373
TurboairLINOSA LX/IX/A/43
TurboairLINOSA LX/IX/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60/PB
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90/PB
TurboairPOMPEI IX/A/60-TA
TurboairPOMPEI IX/A/70
TurboairPOMPEI IX/A/90-TA
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/60
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/90
TurboairPRF0002621A
TurboairPRF0004034A
TurboairPRF0004079A
TurboairPRF0004349
TurboairPRF0006025
TurboairPRF0006031
TurboairPRF0006031A
TurboairPRF0011347B
TurboairPRF0011372B
TurboairPRF0011799
TurboairPRF0012271
TurboairPRF0016018
TurboairPRF0016561
TurboairPRF0016561A
TurboairPRF0016661
TurboairPRF0016662
TurboairPRF0016662A
TurboairPRF0043189
TurboairPRF0052950
TurboairPRF0052980
TurboairPRF0094068A
TurboairPRF0094084A
TurboairPRF0101955
TurboairPRF0107819A
TurboairPRF0107821
TurboairPRF0107821A
TurboairPRF0107821B
TurboairPRF0109361
TurboairPRF0109376
TurboairPRF0129377A
TurboairPRF0129391A
TurboairSOFIA H10 IX/A/60
TurboairSOFIA H10 IX/A/90
TurboairSOFIA H6 IX/A/60
TurboairSOFIA H6 IX/A/90
TurboairTAKFP90S
TurboairTAKM60IX
TurboairTHUNDER BL/A/60/LX
TurboairTHUNDER WH/A/60/LX
TurboairTICINO LUX/IX/F/60
TurboairTICINO LUX/IX/F/90 - 220/60
TurboairTICINO ST/IX/A/60
TurboairTICINO ST/IX/A/90
TurboairTOSCA IX/A/60
TurboairTOSCA IX/A/90
Bekijk 1 tot 117 van 117 modellen

Recensies

(156)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email