Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F

Model : HFK240
(186)
€ 14,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 11,98
Op Voorraad
2 x € 13,95
€ 27,90
Je bespaart 4%
3 x € 13,50
€ 40,50
Je bespaart 7%
4 x € 12,95
€ 51,80
Je bespaart 11%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux 4055480406 / EFF75F
€ 14,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Koolstoffilter 4055480406 / EFF75F van Alapure HFK240

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK240
EAN 8720933726786
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant ECFB03, 9029798809, 33005513, AS-AZKF3000
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux942022052
Electrolux942022053
Electrolux942022054
Electrolux942022055
Electrolux942022056
Electrolux942022265
Electrolux94202267600
Electrolux94202268900
ElectroluxEFP129X
ElectroluxLFP216S
ElectroluxLFP216W
ElectroluxLFP315S
ElectroluxLFP316S
ElectroluxLFP326S
ElectroluxEFP126X
ElectroluxKFP326S
ElectroluxLFG225S
ElectroluxLFG235S
ElectroluxLFG245S
ElectroluxLFG335S
ElectroluxLFG337S
ElectroluxLFP226S
ElectroluxLFP316AB
ElectroluxLFP316AS
ElectroluxLFP325S
ElectroluxLFP326AB
ElectroluxLFP326AS
ElectroluxLFP326FB
ElectroluxLFP326FW
ElectroluxLFP326W
Bekijk 1 tot 30 van 30 modellen

Recensies

(186)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email