Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21

Model : HFK240
(211)
€ 14,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 11,98
Op Voorraad
2 x € 13,95
€ 27,90
Je bespaart 4%
3 x € 13,50
€ 40,50
Je bespaart 7%
4 x € 12,95
€ 51,80
Je bespaart 11%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0506.172 / F21
€ 14,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Koolstoffilter 112.0506.172 / F21 van Alapure HFK240

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK240
EAN 8720933721729
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant F21, 112.0506.172, 1120506172, 112.0556.527, 1120556527, F23, AS-AZKF3000
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0456.294
Faber25867316
Faber305.0482.953
Faber305.0482.954
Faber305.0511.149
Faber305.0567.012
Faber305.0567.013
Faber305.0567.014
Faber305.0599.305
Faber305.0599.306
Faber305.0599.307
Faber305.0599.308
Faber305.0599.321
Faber305.0599.323
Faber305.0602.046
FaberFLEXA 1M 33C H S LLED
FaberFLEXA 400 X A60
FaberFLEXA PLUS
FaberILMA
FaberILMA TOUCH
FaberILMA TOUCH X A120
FaberILMA TOUCH X A60
FaberILMA TOUCH X A90
FaberILMA X A120
FaberILMA X A60
FaberILMA X A90
FaberILMA X/A/60
FaberILMA X/A/90
FaberINKA ICH SS A52 (I.SMART HCS)
FaberINKA ICH SS A70 (I.SMART HCS)
FaberINKA SMART 560 HCS LG A52
FaberINKA SMART C LG A52
FaberINKA SMART C LG A70
FaberINKA SMART HC X A52
FaberINKA SMART HC X A70
Faber1100372065
Faber3050554545
Faber3050554546
Faber3050554547
Faber3050554548
Faber3050554549
Faber3050554550
Faber3050554551
Faber3050554552
Faber3050554553
Faber3050554554
Faber3050554555
Faber3050554556
Faber3050554557
Faber3050554559
Faber3050554560
Faber3050554561
Faber3050590793
Faber3050599305
Faber3050599306
Faber3050599307
Faber3050599308
Faber3050599321
Faber3050599323
Faber3050602038
Faber3050602039
Faber3050602040
Faber3050602041
Faber3050602044
Faber3050602045
Faber3050602046
Faber3050613301
Faber3050613302
Faber3050613303
Faber3050613304
Faber3150547825
Faber3150547826
Faber3150547827
Faber3150547828
Faber3150547829
Faber3150547830
Faber3150547831
Faber3150547832
Faber3150547834
Faber3150547835
Faber3150547836
Faber3150547837
Faber3150547838
Faber3150547839
Faber3150547840
Faber3150635102
Faber3150635103
Faber3150635104
Faber3150635105
Faber3150635106
Faber3150635107
FaberFLEXA AM/X A50
FaberFLEXA AM/X A60
FaberFLEXA BK A60
FaberFLEXA GLASS BK A60
FaberFLEXA GLASS W A60
FaberFLEXA NG AM/X A50
FaberFLEXA NG AM/X A60
FaberFLEXA NG GLASS BK A60
FaberFLEXA NG GLASS W A60
FaberFLEXA NG W/X A50
FaberFLEXA NG W/X A60
FaberFLEXA PLUS GA A60
FaberFLEXA PLUS INOX A60
FaberFLEXA PLUS LG A90
FaberFLEXA W A50
FaberFLEXA W A60
FaberFLEXA W/X A50
FaberFLEXA W/X A60 EXP
FaberICH 00 SS 152A
FaberICH 00 SS 170A
FaberINCA SMART 1M 33C H S LLED
FaberINCA SMART 1M SRM LLED
FaberINCA SMART C LG A52
FaberINCA SMART C SUPER A52
FaberINCA SMART C SUPER A70
FaberINCA SMART C X A52
FaberINCA SMART C X A70
FaberINCA SMART C/33 GR A52
FaberINCA SMART C/33 GR A70
FaberINCA SMART GR A52
FaberINCA SMART HC X A52
FaberINCA SMART HC X A70
FaberINCA SMART LG A70
FaberINCA SMART PLUS C/33 GR
FaberINCA SMART PLUS LG A52
FaberINKA ICH SS A52
FaberINKA ICH SS A70
FaberINKA SMART 560 HCS LG A5
FaberINKA SMART C LG A52 UK
FaberINKA SMART C LG F52
FaberINKA SMART C LG F70
FaberINKA SMART C LGA 70 UK
FaberINKA SMART C/33 LG A52
FaberINKA SMART C/33 LG A70
FaberINKA SMART CLGA52
FaberINKA SMART HC LG A52
FaberINKA SMART HC LG A70
FaberTELESCOPIC T3100 BROWN
FaberTELESCOPIC T3100 INOX
FaberTELESCOPIC T3100 WHITE
SmegKSET61E2
Bekijk 1 tot 142 van 142 modellen

Recensies

(211)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email